Jump to content
Bassieboy35

GTA V: Back to the 80's!


Talk Talk, Laura Branigan en The Cult. Allemaal artiesten uit het 80's tijdperk. Vandaag maken we een uitstapje naar de jaren 80, niet in Vice City, maar in Los Santos. Laten we toevallig nu over een comeback naar de 80's op het forum aan het discussiëren zijn. Het YouTube kanaal AbsolutePab laat zien dat een 80's sfeer ook in Los Santos mogelijk is. Met een parodie op Miami Vice, Los Santos Vice, zien we prachtige beelden van 80's elementen in 80's kwaliteit en met 80's muziek op de achtergrond. Wat vind jij van deze combinatie? :)



Alleen voor 18 jaar en ouder.

Bron:

Share this post


Link to post
Share on other sites


Recommended Posts

Alleen voor 18 jaar en ouder.

Discriminatie! Ik ga het hogerop zoeken.. :7 Nee, dat was vanzelfsprekend een grapje. Buiten dat zag de video er voortreffelijk uit! Ik

kreeg d'r spontaan nostalgische gevoelens van.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ik sta er soms echt versteld van wat sommige mensen kunnen creëren. Prachtig hoe een video je zo kan meesleuren naar een tijdsperiode waarin het grootste deel van ons nog niet eens was geboren. Ik heb erg genoten van deze video, de muziek, de manier waarop ze het doen lijken op het afspelen van een videocassette, zelfs de commercials. Meer van dit graag!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...