Jump to content
Posted
comment_2409718

Het is lang stil gebleven rond Rockstar Games als het gaat om een nieuw spel. Uit geruchten hadden wij vernomen dat er wat ging gebeuren tijdens de E3. Echter bleef het muisstil vanaf de kant van Rockstar Games. Wanneer en welk nieuw spel er aan zat te komen was daarom een raadsel, maar daar lijkt verandering in te komen. Een bezoekje brengen aan de Rockstar Games site brengt je eerst naar een 'rode' pagina met daarop een Rockstar logo.

Naast dat er een nieuwsartikel met de afbeelding is geplaatst en de interface van de Twitterpagina en Facebookpagina is veranderd, geeft het verder geen informatie. Maar kunnen wij er wel vanuit gaan dat het om een nieuwe Red Dead Redemption gaat. Nieuws over een mogelijke nieuwe Red Dead Redemption is al meermaals naar buiten gelekt. Daarnaast is de rode kleur ook gebruikt voor de achtergrond van Red Dead Redemption.

gallery_123064_235_31560.jpg

De afbeelding die je te zien krijgt als je naar www.rockstargames.com surft.

Wanneer, wat en alle informatie die naar buiten wordt gebracht lees je natuurlijk op ons forum. Houdt de nieuwspagina's goed in de gaten.

Bron: Rockstar Games

  • Replies 52
  • Views 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Featured Replies

comment_2409723

Ik ben zo'n iemand die alleen gamet op zijn PC, dus veel ervaring met Red Dead serie heb ik tot mijn grote spijt niet... Desondanks is het heuglijk dat er weer eens iets nieuws wordt aangekondigd, dus kom maar op. icon_mrgreen.gif

comment_2409729

Kan niet wachten op gouden paarden voor slechts 21 miljoen! Lekker shark cards (of hoe ze het ook gaan noemen) kopen jongens!

-----

Leuk dat RDR waarschijnlijk eindelijk een vervolg gaat krijgen, kan niet wachten! smile3.gif Maareuh, Rockstar: Hou die microtransacties eruit a.u.b.

Agreed.

--

Yaay, geweldig! static.gif Was een enorme fan van het eerste deel, hoop dat Rockstar Games dit met een nieuw deel weer waar kan maken. :D

comment_2409732

Het zat er dik aan te komen, maar wanneer was meer de vraag.

Nu maar hopen dat we geen twee jaar moeten wachten tot we het eindelijk kunnen spelen (zoals met GTA V).

comment_2409738

^^ of 3 jaar...

hopelijk zonder zombies dit keer

Undead Nightmare was maar een DLC, hoor? Niemand werd verplicht die erbij te nemen, dus je kon gewoon prima zonder de zombies spelen.

Ik vond 'm btw wel leuk hoor. Maar da's natuurlijk volledige subjectief. :puh:

comment_2409739

Kan niet wachten op gouden paarden voor slechts 21 miljoen! Lekker shark cards (of hoe ze het ook gaan noemen) kopen jongens!

-----

Leuk dat RDR waarschijnlijk eindelijk een vervolg gaat krijgen, kan niet wachten! smile3.gif Maareuh, Rockstar: Hou die microtransacties eruit a.u.b.

Idd, hopelijk houden ze die micro transacties eruit maar dat zal wel niet.

Was een enorme fan van het eerste deel, hoop dat Rockstar Games dit met een nieuw deel weer waar kan maken. icon_mrgreen.gif

Waarschijnlijk bedoel je het tweede deel, Red Dead Revolver is het eerste deel op de PS2, Redemption is dus het tweede deel.

Nu maar hopen dat we geen twee jaar moeten wachten tot we het eindelijk kunnen spelen (zoals met GTA V).

Ik wacht liever wat langer zodat we ook een goed deel ervoor terug krijgen, verdiend de serie wel.

^^ of 3 jaar...

hopelijk zonder zombies dit keer

Zombies is een DLC en niet verplicht voor het verhaal.

Edited by GolfG60

comment_2409742

Ik wacht liever wat langer zodat we ook een goed deel ervoor terug krijgen, verdiend de serie wel.

Zeker, maar als we lang moeten wachten kunnen ze toch beter nog wachten met de aankondiging?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.