Jump to content
Posted
comment_2440068

Toen GTA IV bijna tien jaar geleden op de markt kwam maakte we kennis met The Journey, een radiostation dat ambient en chillout muziek draaide en gehost werd door een vrouwelijke computerstem. Velen onder ons zullen zich vast het nummer 'Oxygène' nog herinneren van de Franse componist en muzikant Jean-Michel Jarre

 

Recent was er een reportage van Top 2000 a gogo op de televisie waarin ze in gesprek gingen met Jean-Michel die het verhaal achter het nummer deelt. Zo werd een deel van het nummer in een keuken opgenomen en werden de ruis effecten opzettelijk behouden en versterkt om zo een soort van windeffecten te creëren. Het nummer is o.a. gemaakt met een analoge synthesizer en verschillende andere instrumenten. Bekijk hieronder de video! :) 

 

 

Bron: Top 2000 a gogo & @Bassieboy35

Featured Replies

  • Author
comment_2440229
Op 28-2-2018 om 19:55, Joriz zei:

Dankzij GTA heb ik namelijk al zo veel artiesten en genres leren kennen.

Hier hetzelfde. Had van veel artiesten nog nooit eerder gehoord. En na het horen van enkele nummers op GTA ben ik toch wel fan geworden van bepaalde genres. Hoop in volgende GTA's ook weer een aantal unieke radiozenders te mogen beluisteren. Ik vond de radiozenders van GTA V niet zo heel bijzonder. 'T was een beetje standaard vond ik.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.