Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

De vaste inactief lezer weet nog dat wij in april de megalid award voor 2015 hebben uitgereikt. Destijds kreeg MegaPilot de eer op basis van zijn fantastische werk voor het forum (wat dat dan is, joost mag het weten). Echter door een onverwachte wending dit weekeinde heeft de Inactief redactie besloten zich nogmaals beraden en is tot de conclusie gekomen dat er een andere kandidaat is die het niveau van de forum Jan Mulder vele malen overstijgt. Daarom herzien wij onze beslissing, nemen de award voor MegaPilot terug en reiken deze nogmaals uit aan Cabyon!

cabaward2015%20copy_zpsa24butjh.png

Van harte gefeliciteerd met deze award, we hadden er altijd al de volste vertrouwen in dat je deze zou winnen! Jammer voor MegaPilot die als de Peter Sagan van het forum voor de zoveelste keer misgrijpt op de forumawards, maar als je iets beter je best doet is hij er wellicht volgend jaar. Felicitaties kunnen richting Cabyon's kant en wij kijken alweer uit naar het Megalid van 2016!

5 reacties

Recommended Comments

SpacyColours Al Capone

SpacyColours

Leden

Geplaatst:

comment_40241

Maar Spacy, weet je dan niet dat jij na je degradatie Erelid wordt?

Da's waar, zonder mij hadden de admins immers veel minder praktijkervaring gehad met het werken met de ban-knuppel. Maar Megalid zijn is een stuk specialer, daar zijn er toch veel minder van dan Ereleden!

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.