Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

6Fxp5vO.png

We hebben 2016 achter ons gelaten en we zijn 2017 binnen getreden. Tijd voor een nieuwjaars special.

Huh? Maar er was toch een sneeuwbal battle tegen die andere crew LS Penoza? Dat klopt. Tot het middaguur van 1 januari 2017.

Helaas hebben we de battle af moeten lassen omdat de leden van LSP een te drukke agenda hadden om de strijd met ons aan te gaan. Maar dat maakt niet uit, want the show must go on.

:Y Met wat wijzigingen in het evenement hebben we toch nog een leuke avond gehad. Hetzelfde programma, alleen met onze eigen crew. Het origineel was toch wat opwindender, maar afijn. Om 20:00 zijn we gaan verzamelen. Helaas waren de Rockstar servers wat overbelast, dus het duurde wat langer. De playlist is gelijk opgestart nadat iedereen er eindelijk was en de avond kon beginnen. Na een redelijk korte playlist zijn we nog even naar een veldje in Vinewood Hills gereden en hebben we elkaar wat sneeuw in het gezicht gegooid. Toen de zon onder ging hebben we onze Firework Launchers erbij gepakt en de hemel kleurrijk verlicht met ons vuurwerk. Maar omdat wij niet te beroerd zijn om iedereen op een leuke manier een gelukkig nieuwjaar te wensen hebben we iets leuks gemaakt voor al onze volgers.

Zie hier, onze nieuwjaarsboodschap aan jullie allemaal:

Namens The Criminal Legends een gelukkig en gezond 2017 toegewenst!

:)

(Oh en geen zorgen, we krijgen LS Penoza nog wel)

4 reacties

Recommended Comments

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.