Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

2016 was een mooi jaar met veel ups en mensen met Down. Vanwege de successen die we behaald hebben heeft de Inactief-redactie bij deze unaniem besloten om iedereen te bedanken voor de fantastische tijd die we op dit forum hebben gehad. We zullen jullie, als trouw publiek, nooit genoeg kunnen bedanken vanwege de rotzooi reacties.

Voor de rest zijn toch wel het absolute hoogtepunt van dit jaar de GTAForum Awards geweest. Traditiegetrouw vielen we weer buiten de prijzen, zoals het echt goede blogs betaamt. De prijs ging naar BBB (niet de cupmaat). Een bericht van ons allen voor Bas: lekker pik! Daarnaast ook weer een bedankje naar de drie mensen op ons hebben gestemd, waaronder ikzelf - haha.

Daarnaast nog een berichtje wat ik eigenlijk vergeten ben: op 23 december 2016 bestond Inactief alweer drie jaar. Volgend jaar op die datum een overzicht van de afgelopen drie jaar, plus dat ene jaar daarbij dat nu eigenlijk aan de gang is. Alas. we moeten onszelf niet te veel druk opleggen, dat begrijp je natuurlijk wel.

Zoals van oudsher prijken de niet-gewonnen awards weer in de zijbalk.

4 reacties

Recommended Comments

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.