Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

F1Bulletin4.png

Vandaag heeft het World Motor Sport Council uitspraak gedaan in de spionagezaak tussen Renault en McLaren. Het WMSC vond dat Renault artikel 151c van de Sportieve Reglementen heeft overtreden. Het team krijgt geen straf, net als McLaren dat in juni aanvankelijk ook niet kreeg.

89167.jpg

Renault was dankzij voormalig McLaren-werknemer Phil Mackereth in het bezit gekomen van informatie over de auto's van McLaren voor seizoen 2006 en 2007. Gisteren had McLaren al gezegd dat er aantallen waren overdreven. Zo zouden er maar dertien verklaringen zijn in plaats van achttien en waren de tekeningen voor de auto van 2007 alleen nog maar de eerste schetsen. Briatore heeft al te kennen gegeven dat hij McLaren wilt vervolgen, wegens schade aan de reputatie van Renault.

Of McLaren in hoger beroep zal gaan, is nog niet bekend.

1 reactie

Recommended Comments

Gijsso Al Capone

Gijsso

Leden

Geplaatst:

comment_8755

Ik denk van wel dat McLaren in hoger beroep gaat. Ze hebben die zaak verloren met dat Hamilton toch niet wereldkampioen werd dus ze willen iemand terug pakken en de ongelukkige is denk ik Renault

Gast
This blog entry is now closed to further comments.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.