Jump to content

Ferrari presnteert F2008

(0 reviews)

blogentry-13783-1194549727.png

Ferrari heeft vandaag de F2008 in Maranello gepresenteerd. Met deze auto hoopt het team opnieuw een gooi te kunnen doen naar beide titels. Ferrari is het eerste team dat de wagen voor 2008 presenteert. Morgen zal wereldkampioen Kimi Raikkonen de eerste meters in de nieuwe wagen maken.

Wat opvalt aan de nieuwe wagen is de hoge neus en de hoge cockpitranden, dat laatste als gevolg van wijzigingen in het reglement naar aanleiding van de crash tussen Wurz en Coulthard afgelopen seizoen. Verder is de wagen onderhuids veranderd, mede door de afschaffing van traction control en de versnellingsbak die vier races lang mee moet gaan.

89839.jpg

89846.jpg

2 reacties

Recommended Comments

-Niels- Dictator

-Niels-

Leden

Geplaatst:

comment_9135

Zeker, maar ik zie tot nu alleen dat de voorvleugel wat dieper is geworden. Voor de rest is hij nog steeds rood! :puh: Mooie auto, dat is het. Maar McLaren is en blijft de mooiste auto en Alonso blijft de beste.

Gast
This blog entry is now closed to further comments.