Editie 01 - Cover (0 reviews) Delen https://gtagames.nl/blogs/entry/2702-editie-01-cover/ Meer deelopties Volgers
Rivel Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14674 Rapport NOu, heb hem snel even doorgelezen en bij m'n abbo's gezet , kleine kritiek... Misschien moet je de artikels wat groter maken... Ik had hem uit in 5 minuten, en misschien ook de teksten wat leuker opfleuren i.p.v zo'n saaie achtergrond! The Outlaw is wel leuk!
Thabit Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14675 Rapport NOu, heb hem snel even doorgelezen en bij m'n abbo's gezet , kleine kritiek... Misschien moet je de artikels wat groter maken... Ik had hem uit in 5 minuten, en misschien ook de teksten wat leuker opfleuren i.p.v zo'n saaie achtergrond! The Outlaw is wel leuk! Jah klopt, maar voor de deze editie had ik een paar uur En het schrijven is erg moeilijk, je verbaasd je erover hoe lang het duurt voordat je een zo'n stukkie vol hebt :O
Jay; Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14677 Rapport Niet vervelend bedoeld maar ik ben het helemaal met Rivel eens. Toen ik de vorige keer las over het artikel van dat banned lid verwachte ik iets spectaculairs. Echter, ik kreeg er maar een alinea voor terug. Probeer dus wat meer te schrijven, ga op zoek naar feitjes etc. Daarnaast vind ik ook niet echt dat het allemaal lekker weg leest. Het zou mooier in een gewone forum-tekst in plaats van plaatjes maar dat is natuurlijk jullie beslissing. Verder toch wel leuk gedaan hoor, veel succes verder!
Pietje II Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14690 Rapport Daarnaast vind ik ook niet echt dat het allemaal lekker weg leest. Het zou mooier in een gewone forum-tekst in plaats van plaatjes maar dat is natuurlijk jullie beslissing. Verder toch wel leuk gedaan hoor, veel succes verder! Ik vind de tekst in afbeeldingen (voor een 'roddelblad') een stuk hipper dan gewoon een saaie standaard forumopmaak-tekst. Voorwaarde is natuurlijk dan wel dat het kraakheldere afbeeldingen met superduidelijke tekst zijn, want anders is het lezen in een afbeelding alleen maar storend. Ik vond dat artikeltje over The Outlaw een beetje slap, moet ik zeggen, maar voor de rest wel een leuke blog hoor.
Jorair Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14697 Rapport Je leest er inderdaad nogal snel door. Het stukje van Miley vond ik het beste, niet zozeer om het onderwerp ( ) maar ik vond het goed geschreven. The Outlaw vond ik maar zwakjes eigenlijk. De tekst in afbeeldingen vind ik . Het mag wel ietsje voller vind ik, maar dat komt nog wel volgens mij. Het is wel een leuke blog om te lezen hoor, KUTGW.
Jarno Leden Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_14698 Rapport Boe! Meest waardeloze blog van het jaar?
Ferre Leden Geplaatst: 28 augustus 200816 jaren comment_14708 Rapport Miley op de cover. Dan zal de rest ook wel niet zo goed zijn.
Recommended Comments