Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

OWN #223 - Coming up

(0 reviews)

gallery_108553_47_3313.png

Deze rubriek is geschreven door @Thundercover!

In de agenda: 13 april

[table=simple]De GTA:IV-clan voor de PlayStation 3, LibertyKillerZ bestaat deze dag precies drie jaar. Een half jaar geleden werd er met het 2,5-jarig bestaan groots uitgepakt, dus er is een goede kans dat er dit jaar ook weer iets moois uit de hoed getoverd gaat worden. Een Feestweek, goodies die te winnen zijn en speciale meetings? Houd de clan en OWN in de gaten wat er precies gaat gebeuren.|

3 jaar

[/table]

Verder deze week:

3 april?!

Bovenaan het subforum van LibertyKillerZ staat groot de datum van 3 april 2011. Wij hebben gezocht, maar niet gevonden. Waar deze datum precies voor staat is ons een raadsel. Heeft het iets te maken met het driejarig bestaan van de clan? <cht jij meer van dit mysterie weten, meldt het vooral!

Sportkenners & Raad de Artiest

Beide contests lopen rustig door met wisselend succes voor de deelnemers. Vooral bij Raad de Artiest worden de kenners van de doorsnee luisteraars onderscheiden. Het grote voordeel bij beide contests is dat je op elk moment mee kan doen, dus ook als je nu pas begint. Je hebt dan wel een flinke achterstand, maar met een mooie inhaalslag kan je wel aantonen dat er de volgende keer ook rekening met jou gehouden moet worden. ;)

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.