Jump to content

OWN #231 - Prikbord

(0 reviews)

gallery_108553_47_3172.png

Deze rubriek is geschreven door @BoerTijger!


Leuke quote('s) van het forum.

Dat bedoel ik dus niet

Gewoon een logo die mijn stijl niet verklapt.

Kijk eens jongen, voldoet aan al je eisen: robert-1.gifVeel plezier ermee, en graag gedaan hoor!


"DAMN!! Dat wordt hem niet vandaag, morgen ook nog lang naar school... @ kut, ik wil LA Noire boos.gif" ~ BoerBanaan

Die heeft geen goede week gehad.


GTAGames.nl afbeelding

"Mooie game hoor, LA Noire!" ~ Visser23

Hij is er zeker over te spreken.


Forum Nieuws

L.A. Noire sectie geopend

Joriz meldt dat er per direct een LA Noire sectie geopend is. Aldus Joriz hieronder: "Speciaal voor de L.A. Noire fans is er nu een L.A. Noire forumsectie waar je alles kwijt kan over het spel. Inclusief vragen, missiehulp, tips en easter eggs."

1e artikel voor BoerTijger

Dit is mijn eerste artikel sinds mij toetreding bij OWN. Ik hoop dat jullie het leuk en mooi hebben gevonden. Erg bedankt voor het lezen. Ook wil ik Guardian1980 even in het zonnetje zetten die mij goed heeft geholpen. Bedankt Guardian1980!

Even een grapje tussendoor

Er komt een man bij de dokter.

De man schrijft op een briefje: Dokter ik kan niet meer praten!

De dokter denkt na en zegt: "leg je hand eens op tafel."

De man doet het

En de dokter pakt een hamer en slaat KEIHARD op de vinger van de man

En de man zegt: "AAAA!!!"

Dokter: "O goed zo, morgen de Letter B!!"

Van: www.moppen.net


3 reacties

Recommended Comments

NandroDavids Forum Legend

NandroDavids

Ereleden

Geplaatst:

comment_29218

Tip voor de nieuwe redacteur, en voor de hoofdredactie: check even wie waar over schrijft, zodat niet twee keer hetzelfde wordt gemeld. Nu wordt er namelijk in 2 verschillende rubrieken het nieuws gebracht van het nieuwe LA Noire-subforum.

Jimmiefitz Kingpin

Jimmiefitz

Leden

Geplaatst:

comment_29220

Dat lijkt me meer iets voor de redactie, dan de schrijver, de twee mensen die het schrijven weten niet dat iemand anders het er ook over heeft.

Gast
Reactie toevoegen...