Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

gallery_108553_47_3722.png

Deze rubriek is geschreven door @Thundercover!

Welkom bij een nieuwe Test Jezelf! In deze rubriek krijg je elke week een testje, een puzzeltje of iets anders waarmee je jezelf kunt testen of je wel zoveel verstand van iets hebt als je zelf denkt.

Het onderstaande raadsel is goed opgelost door @Big Boss! Het raadsel nog een keer met daaronder zijn antwoord:

Joriz verkoopt op de jaarlijkse Moderatormarkt slotjes om topics dicht te gooien. Aan het einde van een geslaagde dag heeft hij nog zeven slotjes over. NandroDavids heeft ontdekt dat hij niet genoeg slotjes heeft voor het komende jaar en zegt tegen Joriz: "Ik wil de helft van je slotjes en nog een half slotje extra." Big Boss hoort dit en rolt over de grond van het lachen, terwijl Joriz en NandroDavids verbijsterd toekijken. Als Big Boss bijkomt, zegt hij tegen Joriz hetzelfde als NandroDavids zei. Joriz handelt de bestellingen af en geeft zijn laatste slotje aan GTA-Sheep. Hoe kan het dat alle vier aan het eind van de dag dik tevreden naar huis gaan en er geen slotjes door midden zijn gebroken door Joriz?

NandroDavids wil de helft van de slotjes + een half extra, dus dat is 3,5 + 0,5 = 4. Big Boss (ik dus xD) wil ook de helft en een half extra. Er zijn nu nog 3 slotjes over, dus 1,5 + 0,5 = 2 en er blijft nog 1 slotje over. Dat geeft hij aan GTA-Sheep.

:)

De klacht van NandroDavids dat Big Boss er zelf bij was en het daarom niet eerlijk is, is na langdurig beraad verworpen.


Hieronder staat een sudoku met letters in plaats van cijfers. Weet jij de oplossing?

gallery_13783_45_187.png

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.