Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Editie 284 - Up to date

(0 reviews)

gallery_108553_47_578.png

Deze rubriek is geschreven door @Guardian1980!

Naamswijzigingen

Ook deze week geen leden die hun naam wilden veranderen in "GTA-Charkov", "Grand Theft Kroatië" of "Topscorer". Het is gewoon erg rustig aan het naamswijzigingen-front. Wellicht dat we volgende week wel een wijziging kunnen vermelden.

GTA V Storyline Contest

Voor wie nog in dubio is, heb ik de volgende tip: Niet twijfelen, gewoon meedoen! Een leuke verhalencontest, georganiseerd door @Jacky-2007, waarin je aan je mede-forumleden kan zien dat je een spannend verhaal zo uit je mouw schudt. Kijk gauw in het hoofdtopic voor meer info en om je in te schrijven. Je kan dan ook meteen je eerste inzending versturen.

EK-pool

Het EK is net een week bezig, en op het moment dat deze OWN gepubliceerd wordt strijden de landen in poule A voor hun laatste kansen op de kwartfinale. Minstens zo spannend is de EK-poule. Na 16 wedstrijden is de leiding in handen van @xX_GTA-KiNG_Xx met 10 punten. Momenteel liggen de deelnemers nog redelijk dicht bij elkaar, het is de vraag voor hoelang. De komende dagen vallen er veel punten te verdienen, dus wellicht is de tussenstand volgende week helemaal anders.

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.