Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Editie 320 - Game On

(0 reviews)

gallery_108553_47_11065.png

Dit artikel is geschreven door Haruhi_Suzumiya

Goeiemiddag, en welkom bij de eerste Game On van maart!

Bij deze Game On gaan wij het hebben over een pas gereleased spel, namelijk Metal Gear Rising: ReVengeance.

42258-bezig-metal-gear-rising-revengeance.jpg

Waarom heb ik voor dit spel gekozen?

Dit heeft diverse redenen:

- De voice actor van Raiden (protagonist) is Quinton Flynn, die o.a. Axel uit Kingdom Hearts, Alladin (van de film), Timon uit The Lion King, en vele andere characters inspreekt.

- De hele mogelijkheid om mensen tot kleine blokjes te doen verkleinen is gewoon cool, en moet beter in beeld gebracht worden :D

- Raiden doet Niko en Johnny laten verbleken van stoerheid

- De graphics zijn echt top notch

My Goal

De game duurt 4 uur ( :7) maar het is de bedoeling dat je de game meerdere keren uitspeelt, met steeds een nieuw doel. De eerste playthrough, leer je de controls, de 2e keer de fijne kneepjes, en bij de 3e wil je gewoon een perfecte score en accepteer je niks anders.

Raiden

Je bent Raiden, een man die vroeger kindsoldaat is geweest, en daardoor moeite heeft te functioneren in onze moderne samenleving (zacht uitgedrukt). Als je de andere Metal Gears hebt gespeeld ken je hem natuurlijk al. Hij heeft zich aangesloten bij een organisatie om "wereldvrede" te brengen. Dat doe je natuurlijk door met zijn Musasabe sword alle cyborgs die je tegenkomt, helemaal naar de klote te meppen, ze in blokjes te verkleinen, dan hun ruggengraat te stelen voor energie, en hun linkerhand voor upgrades. Het coole aan dit spel is dat alles naar de pleuris kan. In het openingslevel kun je via een trap omhoog. Maar waarom zou je de makkelijke route nemen, als je ook die trap kapot kan slaan, en daarna via een mooie muursprong alsnog omhoog kan komen?

Zonder enige twijfel is dit spel het beste te spelen op de PS3. De graphics springen er geweldig uit, en brengen het hersenloze gemoord perfect in beeld. Het verhaal is zeer kort doch indrukwekkend. Je krijgt inzage in de gedachtegang van een mens dat voor 9/10 een cyborg is, die uiteindelijk op eigen benen op een hypocriete manier kinderen zijn lot wil besparen.

Dit spel koop je als

- Je fan bent van Metal Gear Solid

- Je hand-to-hand combat zeer kan waarderen

- Als je gewoon niks beters te doen hebt met je geld, en er toch een degelijke game voor wil kopen

Dit spel koop je niet als

- Je niet houdt van goede games

- Je Raiden al cool vond in Metal Gear

- Je niet tegen bloed en rondzwervende lichaamsdelen kan

- Je het op kan brengen Quinton Flynn te haten

Geniet van het spel, en tot de volgende keer =3

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.