Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

2195ld3.jpg

Deze rubriek is geschreven door @NandroDavids

De week zit erop, we gaan de week uit, en de volgende week gaat beginnen, we gaan de volgende week in. Wat staat er deze week op het forum zoal op het programma?

Zaterdag 18 mei

Durf jij de concurrentie nog aan te gaan met koploper NandroDavids? Vanavond om 23.59 is de deadline voor het vijfde fragment van Raad de Artiest. Insturen doe je door een PM te sturen naar @Kloep.

Zondag 19 mei

Wie heeft bij het vijfde fragment van Raad de Artiest punten gescoord? We zullen het vandaag weten, want @Kloep gaat de uitslag daarvan posten. Daarnaast verschijnt het vijfde fragment van deze muzikale contest.

34ralxw.jpg

In de avonduren is er weer een nieuwe editie van OWN.

Maandag 20 mei

Wat een service zeg, hier in MAF, met dit overzicht van de weekagenda. Zei ik service? Jazeker, dus tijd voor tennis bij Sportkenners! Deze maandag verschijnt een nieuwe ronde, en dat kan natuurlijk niet anders dan over Roland Garros gaan. Hou het topic in de gaten, en stuur je voorspellingen in bij @NandroDavids.

Dinsdag 21 mei

Tot en met vandaag kun je insturen voor de nieuwste Signature Of The Month. Het thema is wederom Freestyle, dus je kunt lekker je eigen ding doen. Volg jij 3L1077 op als winnaar?

gtaforumbannertiny_zps1ab3531d.png

Zaterdag 25 mei

Editie 017 alweer van MAF! Wat gaat het hard, en er zullen nog velen volgen. In de avonduurtjes zijn we er uiteraard weer, dus heel graag tot dan!

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.