Jump to content

Top 10 populairste pagina's eerste semester 2013 van WikiGTA

(0 reviews)

Het is weer tijd voor wat cijfers. Daarom maar weer een top 10 meest bezochte pagina's van 1 januari t/m 30 juni 2013 op de Nederlandse WikiGTA. Niet meegenomen in de top 10 zijn speciale pagina's zoals de zoekmachine en beheer. Het percentage erachter geeft aan hoe veel de pagina uitmaakt van het totaalaantal pagina weergaven.

  1. WikiGTA hoofdpagina - 4,27%
  2. Cheats (GTA San Andreas) - 2,49%
  3. Cheats (GTA Liberty City Stories) - 2,31%
  4. Grand Theft Auto: San Andreas - 2,15%
  5. Cheats (GTA Vice City Stories) - 2,00%
  6. Grand Theft Auto IV - 1,97%
  7. Missieoverzicht (GTA IV) - 1,41%
  8. Grand Theft Auto V - 1,31%
  9. Voertuigen (GTA San Andreas) - 1,31%
  10. Missieoverzicht (GTA San Andreas) - 1,21%

10 reacties

Recommended Comments

_Night-Men_ Al Capone

_Night-Men_

Leden

Geplaatst:

comment_33429

Hoofdpagina, goh :puh:

Grappig dat de cheats zo populair zijn. Niet eens die van IV? (heb zelf alleen gecheat in SA en VC, nu haast nooit meer)

Cabyon The Godfather

Cabyon

Ereleden

Geplaatst:

comment_33431

Hehe, wel vet dat de cheats pagina van Liberty City Stories zo hoog staat. Maar leuk lijstje Joriz, vind statistieken altijd wel tof. :)

JustDoIt. Triads baas

JustDoIt.

Leden

Geplaatst:

comment_33439

Wist niet dat de cheats van LCS hoger liggen dan GTA V :o

Trouwens, moet rechts boven op de pagina bij Grand Theft Auto GTA 5 ook staan?

GrandTheftHaye Tony Montana Gang baas

GrandTheftHaye

Leden

Geplaatst:

comment_33442

Vraag me af of alleen de leden geteld zijn of ook gasten. Gasten zie je vaak op de cheatpagina´s etc. langs komen, terwijl alleen de leden (en erg toegewijde mensen)ook op de andere pagina´s en dingen komen zoeken.

Thundercover Forum Legend

Thundercover

Administrators

Geplaatst:

comment_33443

Vraag me af of alleen de leden geteld zijn of ook gasten. Gasten zie je vaak op de cheatpagina's etc. langs komen, terwijl alleen de leden (en erg toegewijde mensen)ook op de andere pagina's en dingen komen zoeken.

Er kan hooguit onderscheid gemaakt worden door bezoekers en medewerkers. Er is namelijk geen directe koppeling met het forum. Aangezien medewerkers slechts een heel klein deel van de bezoeken voor hun rekening nemen, zullen zij zo goed als geen invloed hebben op de paginaweergaven.

NickyHendriks Legendary Godfather

NickyHendriks

Leden

Geplaatst:

comment_33455

Ik ben de laatste dagen vooral op nummer 10 te vinden :) Na al die jaren toch maar eens de storyline zonder cheats of mods proberen te halen. Of nouja, zonder mods, alleen mods die geen voordeel geven (texture mods ofzo dus).

Gast
Reactie toevoegen...