Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MAF 027 - Winnaar Van De Week

(0 reviews)

gallery_7284_229_19150.jpg

Deze rubriek is geschreven door @NandroDavids

Iedere week roepen wij van MAF één forumlid uit tot Winnaar Van De Week of Loser Van De Week. Dat levert in beide gevallen geen badge op, maar simpelweg de (twijfelachtige) eer van de titel en natuurlijk de (twijfelachtige) eer van de eervolle vermelding in MAF. Deze week hebben we zowel een Winnaar als een Loser Van De Week. En die Winnaar Van De Week is deze keer... geen forumlid, maar een band: Toto!

En die titel krijgen ze natuurlijk voor het winnen van het GTAVisie Songfestival afgelopen week. Sterker nog: ze stonden op 1 én op 2, met respectievelijk Africa en Hold The Line. Africa werd ingezonden door @Venzio, dus is hij dan niet het forumlid dat Winnaar Van De Week moet zijn? Nee, want die winst is natuurlijk niet echt zijn verdienste. Een nummertje insturen, kom op, dat kan iedereen.

gallery_7284_229_4232.png

Dat deden dan ook veel leden, 27 om precies te zijn, en dat leverde uiteindelijk een heel gezellige chatavond op waar de uitslag bekend werd gemaakt. Want wat is er nu leuker dan met andere GTA-fans genieten van de beste muziek uit GTA? Nou, misschien wel de MAF lezen met een heerlijk GTA-nummer op de achtergrond. Dus, kies er hieronder eentje uit, en lees lekker verder.

Oh, en Toto, mochten jullie dit lezen: van harte gefeliciteerd met de titel Winnaar Van De Week!

2 Comments

Recommended Comments

Die Hard Most Wanted (★★★★★)

Die Hard

Leden

Wat een heerlijke avond was het toch ook...

_Night-Men_ Al Capone

_Night-Men_

Leden

Dus toch!

Guest
Add a comment...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.