Jump to content

gallery_7284_229_24450.jpg

Deze rubriek is geschreven door @NandroDavids en vormgegeven door @Kloep

Vorige week scoorde Thundercover zijn eerste puntje voor de ranking door de oplossing Divine als eerste te geven. Dipsie8 dacht wellicht dat er bonuspunten waren voor het geven van de uitleg, want op het verzoek van NandroDavids aan Thundercover om de oplossing toe te lichten gaf Dipsie8 antwoord. Dat mag natuurlijk, maar het levert dus geen punten op.

Deze week hebben we natuurlijk weer een nieuwe puzzel. Gaat Thundercover nog op jacht naar de koppositie (is daar überhaupt nog kans toe?), of pakt iemand anders deze week het felbegeerde punt? We gaan het zien, met deze puzzel:

gallery_7284_229_7241.jpg

gallery_7284_229_237.jpg

Aan de puntjes zie je hoeveel letters de oplossing bevat. Eventuele leestekens, spaties en hoofdletters doen er niet toe. Je oplossing post je in een reactie op dit item. De eerste die de juiste oplossing plaatst, die verdient een punt voor de ranglijst. Per persoon is per week één inzending toegestaan.

Succes!

4 reacties

Recommended Comments

NandroDavids Forum Legend

NandroDavids

Ereleden

Geplaatst:

comment_34668

Correct! :tu:

Zou je hem willen uitleggen?

(Alhoewel ik betwijfel of dat nodig is... :puh:)

Gast
Reactie toevoegen...