Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

zto276R.png

4IcCcin.pngPYZHGBO.pnguik5mUf.png

Covesight, it's over!

Bijna 6 jaar heeft het geduurd, het avontuur van de Covesighters (als ze nog geen naam hadden dan hebben ze er nu eentje) en het is er eentje geworden waar we allemaal wel afscheid van willen nemen. Niet dat we hen graag weg zien gaan, maar op dit eigenste moment schijnt de server last te hebben met het aantal mensen op de server. Waarom zo veel mensen? Wel, dit is de laatste dag Covesight, in de vorm van een Afscheidswandeling.

Een mooi evenement en zelfs vrij origineel als afscheid. Je kunt eigenlijk lastig een mooier afscheid verzinnen dan een laatste wandeling op de plaats waar het al die jaren rond heeft gedraaid.

Wij zwaaien u uit, Covesight! Moge uw eiland en lastig te tekenen vlag vrede vinden waar ze ook terecht moge komen!


Updates from the Scene

[table=border]Phoenix1.jpg| Heel stil bij The Underground deze week. Bekomen ze nog allemaal van een ietwat vreemd en doorweekt weekend?

Logo.png|Deze avond kent Covesight zijn laatste evenement in de vorm van de Afscheidswandeling op de server. Allen daarheen (en laat Basssss' internet het maar weten)!

O1DTwxe.png|The Oceans zijn nog steeds op zoek naar de Gestolen Beker, zoek mee op de The Oceans-blog.

wZG5zH4.jpg|Sans Scrupules zou graag willen horen waar tegenstander De Wilde Ganzen uithangt? Kom op jongens, ze willen enkel een beetje racen (en jullie genoeg afleiden om vervolgens De Wilde Ganzen een gebied te ontfutselen)![/table]

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.