Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

gIQbdgN.png

Vanaf deze week een nieuwe rubriek in de OWN. Hier zul je telkens lezen over wat er precies op het forum gebeurt. Niet persé actualiteit, zoals je hierboven waarschijnlijk al gelezen hebt, maar een soort van wekelijkse hype, wat er nu precies gebeurt op het forum. Laten we meteen beginnen.

Minecraft

Deze week ben ik begonnen met Minecraft te spelen op de server van het forum. Hij stond er al een tijdje, maar hij moet ofwel ononderbroken actief geweest zijn, of hij kent een overvloed aan activiteit. (Hoe zou dat nu komen, kuch, examens). Ik ga Minecraft niet uitleggen voor zij die het niet kennen, want dan heb je gewoon onder een steen geleefd. Als je het spel maar niks vindt, zijn deze sfeerbeelden misschien toch een manier om je te lokken naar de server.

Jg26oN3.jpg?1

Sinds ik gisteren begonnen ben heb ik al veel te veel gespeeld om me er niet over te schamen. Maar... ik heb wel een cool huis! Toen ik binnenkwam op de server werd ik meteen wat overwhelmed, door alles wat er al op de spawn gebouwd was. Ik liep snel verloren. Maar toen vond ik toch een plekje, en ondertussen staat er al een half afgewerkt, kubistisch kasteel.

8RnLTLh.jpg?1

Ook de anderen hebben al heel wat betekend op het vlak van bouwen. Zo is er een arena, waar je kan vechten. Er zijn ook allerlei farms, en zelfs verschillende iron farms.

ar6OAag.jpg?1

Ik raad zeker aans om eens te komen kijken! Meer info in het gamesforum!

2 reacties

Recommended Comments

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.