Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

OWN 445 - Mind Blown

(0 reviews)

AexsWO8.png

Generaal Pardon met kerst!

Generaal Pardon2.png

Generaal Pardon, wat is dat precies? In 2012 werd er een Generaal Pardon opgesteld waarbij gebande leden kans kregen om terug te komen. Hun waarschuwingsniveau werd ingesteld op 80% en van daaruit konden ze, door middel van goed gedrag, vermindering krijgen. Als kerstcadeau organiseert het forum een tweede editie van het Generaal Pardon.

Sinds 2012 zijn er een aantal gebande leden bijgekomen. Allemaal met goede redenen, maar bij de een werd er strenger op getreden dan bij de ander. Nu krijgen deze leden een tweede kans om hun goede hart te tonen aan het forum. Verdienen sommige leden het echt om terug te komen? Natuurlijk, dat is de kerstgedachte van dit jaar!

Ook wordt er gevreesd voor een aantal leden. Zullen zij op hetzelfde pad verder gaan op waar zij zijn gebleven? Of zijn ze wel degelijk 'volwassener' geworden en gaat het wel goed? We komen er op één manier achter en dat is met kerst. De leden die er gebruik van maken, worden van 1 januari 2016 weer toegelaten op het forum.

Wat vind jij van deze actie? Laat het weten in een reactie!

b3c413b50bf694be293dee0u92.png

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.