Jump to content
Geplaatst:
comment_2145615

Budget 500 Euro

DoelGamen

Merk pc of samengesteld samen gesteld

Zelf in elkaar zetten of door bedrijf zoals Azerty of Alternate: zelf

Extra koeling (voor overklokken) Als het nodig is.

Vriendin gebruikt nu een intel core i5 2430m en die daarvan de Grafische kaart Moet een leuke snelle pc zijn die Gmod Dragon nest LoL etc Op Highultra kan draaien moet sneller en krachtiger zijn dan de i5 2430m maar dat moet wel lukken sinds het een laptop cpu is ;) Thnx alvast

En gtaforum failt weer met de texten etc :7

Bewerkt: door Mrkwark

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2149271

Een game pc van 500 onmogelijk? Hmm, niet echt. Daarvoor kan je wel een FX6300 hebben in combinatie met een R7-260(X)

Maar het wordt geen deftige game pc. Misschien dat je later dit maand een GTX750Ti kunt nemen maar het gaat heel lastig worden.

Misschien even door sparen?

Bewerkt: door Blue_V

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_2154631

bedankt voor de tipjes jongens :D

maar sinds ik en mijn vriendin niet meer bij elkaar zijn ga ik der ook niet helpen met een pc :bier:

:slotje:

Zo kan je het ook oplossen ...

>>> Door Megadreams: Gelieve dergelijke nutteloze posts in het vervolg achterwege te laten.<<<

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.