Jump to content

Recommended Posts

Posted

Afgelopen weekend is het forumsysteem flink geüpdatet en nu is er al weer een vernieuwde functionaliteit bij. Naast dat het forum nu 100% werkt over beveiligde verbinding, biedt het forum nu ook volledig twee-factor authenticatie voor alle leden van het forum. Dit speciaal als extra veiligheidsoptie voor jouw account. :)

Stel nu Google Authenticator in om de veiligheid van je GTAGames.nl forumaccount extra te beschermen. Naast gebruikersnaam en wachtwoord kan je hierdoor inloggen met een tijd gebaseerde code. Mocht iemand je wachtwoord ooit raden of onderscheppen kan degene alsnog niet inloggen. Deze extra veiligheidsinstelling is nu te vinden bij accountbeveiliging onder je instellingen. 

medium.5890e1c2570e2_twofactorauthentica

Posted

Ik denk dat als ik m'n wachtwoord vergeet of iemand mijn account heeft gehacked, dat ik dan gewoon eventjes bij jou langs kom Joris. :clown:

 

Dat laatste is overigens in die 13 jaar nog nooit 1x voorgekomen :puh:

Posted (edited)
Op 1-2-2017 om 07:54, NicolaB zei:

Dat laatste is overigens in die 13 jaar nog nooit 1x voorgekomen :puh:

2x dan? :clown:

 

Bij gebeurt het ook niet vaak, maar 't is toch fijn om die extra beveiliging te hebben. 't Gaat tegenwoordig zo makkelijk met je mobiel.

Edited by Nyltje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...