Geplaatst: 7 november 200618 jaren comment_538095 Hoi ik denk aan een cotroller voor de computer te gaan kopen, goed idee. Want altijd met een toetsenbord spelen verveelt dus ik wil iets nieuws uitproberen bv met usb controller spelen. Alleen weet ik helaas niet goed welke want heleboel winkelsites laten niet alles zien wat ze hebben, wel stom. Weet een jullie een goeie?
Geplaatst: 7 november 200618 jaren comment_538106 Hoi ik denk aan een cotroller voor de computer te gaan kopen,goed idee. Want altijd met een toetsenbord spelen verveelt dus ik wil iets nieuws uitproberen bv met usb controller spelen. Alleen weet ik helaas niet goed welke want heleboel winkelsites laten niet alles zien wat ze hebben, wel stom. Weet een jullie een goeie? mircosoft kunt volgende keer beter bij computertalk plaatsen dit heeft niks met gta san andreas te maken Bewerkt: 7 november 200618 jaren door libertycitypc
Geplaatst: 7 november 200618 jaren comment_538107 Hey, Wil je een pc controller? ga op de site Google, en dan moet je intypen PC Joystick en dan zie je allemaal sites hoeveel de Joystick kosten enzo. Hier heb ik site gevonden wat de prijs ongeveer van een joystick is. Site Je kan ook online een joystick bestellen.(doe dat dan wel bij een vertrouwde site, dit om oplichting te voorkomen) Je kan ook bij de winkels in jou stad of dorp in computerzaken kijken of er een PC Joystick pakket is ofzo, en je kan het ook vragen aan de verkopers. Succes!
Geplaatst: 29 november 200618 jaren Auteur comment_551514 Ik heb een Xbox 360 controller gekocht voor Windows XP. Echt gaaf ik ga het uitproberen . PS bedankt voor jullie reacties
Geplaatst: 30 november 200618 jaren comment_551907 Hey, Met dit programma kan je alles heel goed instellen voor gta san andreas: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=197940 Succes er mee!
Geplaatst: 30 november 200618 jaren Auteur comment_552027 Ik kan niet met de controller de camera draaien! Kan iemand me alsjeblieft helpen? Wat moet ik doen om de camera te draaien? Iemand? >>> Door Dutchy3010: Dubbelposten is niet toegestaan. Er zit ook nog maar een half uur tussen deze twee posts! Wacht geduldig op je antwoord, als je niet zo ongeduldig bent zijn andere leden ook eerder bereidt je te helpen...<<< Bewerkt: 30 november 200618 jaren door hooligun
Geplaatst: 2 juni 200718 jaren comment_695414 Ik kan niet met de controller de camera draaien! Kan iemand me alsjeblieft helpen? Wat moet ik doen om de camera te draaien? Iemand? >>> Door Dutchy3010: Dubbelposten is niet toegestaan. Er zit ook nog maar een half uur tussen deze twee posts! Wacht geduldig op je antwoord, als je niet zo ongeduldig bent zijn andere leden ook eerder bereidt je te helpen...<<< Hoi, ik heb het zo gedaan, ik heb een ps2 controller op de pc aangesloten dmv convertor en ik draai de camera met het stuurknuppeltje die rechts op de controller zit. Hoe ik dat gedaan heb? Namelijk zo; je kiest voordat gta sa gaat spelen voor OPTIES>>controller settings>>joypad settings.Zet alles op OFF behalve de onderste,die zet je op on. Dat zou het moetten zijn. succes Laat je horen of het gelukt is zodat andere erook wat aan hebben. gr... M@rio
Geplaatst: 2 juni 200718 jaren Auteur comment_695601 Wat een bump! Ondertussen weet ik er veel van Je hebt SAAC nodig om alle knoppen correct te kunnen instellen. Bij Options gaat het niet.
Hoi ik denk aan een cotroller voor de computer te gaan kopen,
goed idee. Want altijd met een toetsenbord spelen verveelt dus ik wil iets nieuws uitproberen
bv met usb controller spelen. Alleen weet ik helaas niet goed welke want heleboel winkelsites laten niet
alles zien wat ze hebben, wel stom. Weet een jullie een goeie?