Jump to content

weet iemand de .txd naam van de printworks?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_85746

Je kan het beste de m00mapper (Een programma waarmee je objecten in VC kan plaasten) downloaden van GTAGames, in de m00mapper moet je Little Haiti laden omdat printworks daarin staat. Vervolgens klik je dubbel op het gebouw van printworks. Nu klik je boven in de m00mapper op texture display en kan je de naam zo aflezen.

Als je je het 1x goed leert zal het je later uren tijd besparen omdat je nooit meer hoeft te zoeken.

Geplaatst:
comment_88252
Stuur ff een screen of geef wat meer informatie want zo kunnen wij je natuurlijk niet helpen.

okeey ik heb pics gemaakt, het probleem is gewoon als ik wat aan klik en tegelijkertijd bij het labeltje IMG ben komt hij niet naar voren,,,

http://www.geocities.com/mijnwereld/moomapper1.JPG

http://www.geocities.com/mijnwereld/moomapper2.JPG

ze zijn wel een beetje onduidelijk sorry...

Bewerkt: door bradley1990

Geplaatst:
comment_88375

Zorg dat je in de m00mapper weer dezelfde toestand hebt als op die 2e screen.

Dan klik je boven op de knop Texture Display en dan krijg je toch gewoon de naam van de textuur de zien zoals hier:

m000.jpg

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.