Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348131 ik heb geen Territorium meer ik had ze nog niet allemaal verovert hoe krijg ik het weer terug?
Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348132 Aan het begin van het spel heb je inderdaad territoriums, laterna gaan ze weg en op het einde moet je grotendeels weer veroveren om de laatste missie te kunnen spelen. Dus later in het spel krijg je ze weer terug (als je dit bedoelt )
Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348159 Na de missie 'The green sabre' hebt gedaan, verdwijnen al de territoriums, omdat iedereen dood is/de clan verlaten heeft[/font], maar als je na een tijd bij de missie 'home coming' bent, worden de territoriums weer beschikbaar
Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348299 ik heb geen Territorium meer ik had ze nog niet allemaal verovert hoe krijg ik het weer terug?Maak wat vaker gebruik van onze walkthrough WikiGTA thijs4555 en je zal merken dat je dit soort vragen of niet meer hoeft te stellen.
Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348559 Na de missie 'The green sabre' hebt gedaan, verdwijnen al de territoriums, omdat iedereen dood is/de clan verlaten heeft[/font], maar als je na een tijd bij de missie 'home coming' bent, worden de territoriums weer beschikbaar Maar dan ben je wel alles kwijt en das echt... Ehm Laat ik dat maar niet zeggen. Je moet echt alles maar dan ook echt alles weer terug verdiennen en het is alleen goed voor je wapenskill en wat geld.
Geplaatst: 6 mei 200916 jaren comment_1348814 ... het is alleen goed voor je wapenskill en wat geld.En tonnen respect!Maar het is gewoon niet slim om tussen de missies Doberman en The Green Sabre gebieden te willen veroveren. Hoe minder je dan hebt hoe minder je er weer kwijtraakt en hoe minder moeite dat gekost heeft.
ik heb geen Territorium meer ik had ze nog niet allemaal verovert hoe krijg ik het weer terug?