Geplaatst: 29 juni 200519 jaren comment_167865 het klinkt mischien een beetje raar vooral als je die missie al hebt gedaan zonder enkel probleem ik begin meteen met rijden op vol gas natuurijk maar ik raak alleen maar verder achter in verloop van tijd kan iemand mij zeggen wat ik fout doe odf beter kan doen hier zijn een paar screenschots
Geplaatst: 29 juni 200519 jaren comment_167872 Heb je cheats gebruikt? Je kan ook in de walkthrough kijken. En hier vind je misschien ook de oplossing.
Geplaatst: 29 juni 200519 jaren comment_168011 Probeer een beetje in het midden van de baan te gaan rijden. Als je de hele tijd aan de zijkant rijd, en je gaat pas later naar het midden (het luik) dan zul je het niet halen. Tenminste, dat was bij mij zo. Je moet dus min of meer door die kratten en tonnen heen scheuren. En natuurlijk zo hard mogelijk gaan. Nogmaals, dit was bij mij het geval. Ik weet niet of het bij jou ook zo is, maar het valt te proberen.
Geplaatst: 29 juni 200519 jaren comment_168046 ik weet niet of deze tip nodig is maar je kan door telkens de pijltje naar boven in te tikken ga je plat liggen en ga je veel sneller
Geplaatst: 30 juni 200519 jaren Auteur comment_168199 Heb je cheats gebruikt?Je kan ook in de walkthrough kijken. En hier vind je misschien ook de oplossing. ik heb geen cheats gebruikt en ik heb al in de walktrough gekeken maar ik kan niks bedenken wat ik fout maar ik ga jullie tips uitproberen dus mischien lukt het dan
Geplaatst: 30 juni 200519 jaren comment_168202 Heb je cheats gebruikt?Je kan ook in de walkthrough kijken. En hier vind je misschien ook de oplossing. ik heb geen cheats gebruikt en ik heb al in de walktrough gekeken maar ik kan niks bedenken wat ik fout maar ik ga jullie tips uitproberen dus mischien lukt het dan Misschien is het een fout in het spel, maak een back-up van je save-game en installeer San Andreas eens opnieuw. Dit zal misschien helpen.
Geplaatst: 1 juli 200519 jaren comment_169123 je rijd verkeerd je moet tussen die auto's en die mannen heen rijden dan maak je erge snelheid je moet dan een beetje naar rechts zodat de tonnen je niet raken en dan ga je bij ongeveer de 4e ton naar binnen (gebruik daar geen wapen kill iedereen leg een bom neer,plakbom en pak de pak de parachute spring eruit en klaar)
het klinkt mischien een beetje raar vooral als je die missie al hebt gedaan zonder enkel probleem
ik begin meteen met rijden op vol gas natuurijk maar ik raak alleen maar verder achter in verloop van tijd
kan iemand mij zeggen wat ik fout doe odf beter kan doen
hier zijn een paar screenschots