Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_354920 Hey, Ik zoek die S.W.A.T. tank al een tijd.. Weet iemand waar ik die tank kan vinden?
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_354928 Nergens, het schijnt dat je hem wel kunt spawnen met de n00bmode op de pc, maar daar weet ik verder niets over.
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_354929 De S.W.A.T. Tank kun je alleen gebruiken in de laatste missie van het spel; End of the Line. Voor de rest is hij in San Andreas nergens te vinden. Met één of andere mod zul je hem wel kunnen spawnen, maar zonder mods kom je er niet aan... Succes nog!
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_354931 Je kan hem zoals piet-herr zegt alleen met de noobmode spanwen of zien maar in de laatste missie moet je een S.W.A.T.stelen steel hem dan rij naar je savehuis doe hem in je garage en fail de missie save dan en je hebt de S.W.A.T. tank.Edit:froodoo was me voor. Bewerkt: 4 maart 200619 jaren door gta-liefhebber
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_354941 Hey,Ik zoek die S.W.A.T. tank al een tijd.. Weet iemand waar ik die tank kan vinden? Je kunt de Swat-tank (klik) vinden tijdens de missie End of the Line. Steel hem dan en rij hem naar je garage. Laat je zelf doodgaan of de missie mislukken. Nu staat de Swat-tank in je garage geparkeert. Verder kun je hem spawnen met n00bmod. Je kunt hem >>hier<< downloaden, je moet je wel inloggen om iets te kunnen downloaden. EDIT: Shit man, iedereen is me voor. Maar ik heb wel leuke links Bewerkt: 4 maart 200619 jaren door Ruurd31
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_355129 op het hele begin van end of the line dat je door die huis moet gaan met je s.w.a.p maar anders heb ik hem nog nooit tegen gekomen
Geplaatst: 4 maart 200619 jaren comment_355321 Als je de missie end of the line moet doen moet je de swat tank halen steel hem en zet hem in je garage Edit: thedarklord100 was me voor ik had em al in de reply mode staan :$ Als je er 2 wilt hebben: De eerste keer zoals ik al zei zet hem in je garage en maak je zelf dood en dan is het mission failed. De 2e keer steel je hem weer maar maak je zelf niet dood. Een handgranaat zal genoeg zijn om de muur kapot te maken
Geplaatst: 30 juni 200618 jaren comment_454640 Verder kun je hem spawnen met n00bmod. Je kunt hem >>hier<< downloaden, je moet je wel inloggen om iets te kunnen downloaden. hoe kan ik eigenlijk inloggen want ik log mij in en probeer het opniew en dan lukt het nog steeds niet. help!!!!
Geplaatst: 30 juni 200618 jaren comment_454643 Verder kun je hem spawnen met n00bmod. Je kunt hem >>hier<< downloaden, je moet je wel inloggen om iets te kunnen downloaden.hoe kan ik eigenlijk inloggen want ik log mij in en probeer het opniew en dan lukt het nog steeds niet. help!!!! Op deze site Volgens mij ben je ingelogt ander kon je geen reactie toevoegen
Geplaatst: 30 juni 200618 jaren comment_454644 Volgens mij is het wachtwoord/username van gtagames.nl niet hetzelfde als het wachtwoord/username op gtaforum. Als het echt niet lukt, moet je even een admin pm'en (Joriz bijvoorbeeld) EDIT: @ Gammi: Hij bedoelt de downloadlink die R31 had gegeven! Bewerkt: 30 juni 200618 jaren door Dutchy3010
Geplaatst: 30 juni 200618 jaren comment_454763 Je zou de S.W.A.T. tank zo kunnen krijgen: Bij de missie End of the Line kun je een S.W.A.T. tank vinden. Beuk de muur in, rijd weg en zet hem in CJ's garage. Pak een andere wagen en rijd terug naar het Crack Palace. Nu heb je hem zonder cheats! Bewerkt: 30 juni 200618 jaren door TcT MafIosO
Geplaatst: 30 juni 200618 jaren comment_454775 , Deze tank kan je krijgen in de missie >End Of The Line<. Als je de missie gestart hebt, kan je de Swat-Tank pakken. Beuk eerste even de muur in, zet hem in CJ's garage en doe de missie verder met een andere auto. Echter heeft deze mogelijkheid geen nut als je nog niet aan deze missie zit. Een tweede manier is hem spawnen met de Noobmode, voor als je een noob bent (). Omdat je niet kan inloggen op de >GtaGames Website< kan je 'm even downloaden op >GTAGarage<, daar staat hij namelijk ook. Om het probleem op te lossen dat je niet kan inloggen op de GtaGames Site, PM even >Joriz<, en vermeldt in de PB duidelijk het probleem en hij zal het oplossen voor je. Eigenlijk is de Swat Tank niet zo speciaal want je kan er alleen maar water in spuiten, maar toch kan het wel een exclusief modelletje wezen. Nog veel plezier en succes verder in San Andreas! Velaro.
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455747 Verder kun je hem spawnen met n00bmod. Je kunt hem >>hier<< downloaden, je moet je wel inloggen om iets te kunnen downloaden.hoe kan ik eigenlijk inloggen want ik log mij in en probeer het opniew en dan lukt het nog steeds niet. help!!!! kan iemand mij de website geven voor die coden van die S.W.A.T
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455768 Hey, Er is niet een cheat waarmee je de S.W.A.T. tank kan spawnen, je kan hem wel krijgen met 1 van deze trainers, of met de N00bmod, hiermee kan je hem gewoon spawnen. Ik heb ook een 100% savegame voor versie 1.0, daar staat de S.W.A.T. tank in je garage bij The Johnson house, tevens staat daar nog een Flash. Ik heb de savegame in de bijlage gezet, mocht je hem willen gebruiken download hem maar Je moet de savegame in Mijn Documenten ---> San Andreas User Files zetten, daarna druk je op Load Game, en dan pak je de 4e savegame, dat is die van mij. Veel plezier ermee.
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455791 Ik vindt het eigenlijk best wel stom dat ze die swat truck niet gewoon ergens in het spel hebben gezet! plaats van alleen in die missie.
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455870 Typhoon, als ik jou savegame download, dan staat ie wel bij Load Game, maar als ik hem laad, begint ie weer helemaal bij het begin, hoe kan dat?
Hey,
Ik zoek die S.W.A.T. tank al een tijd..
Weet iemand waar ik die tank kan vinden?