Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:

Doordat het oude topic gewoon iets té onordelijk is, en bijna alles al was gevraagd, open ik een nieuw "clean" topic. Dit houdt dus in dat alle vragen mogen worden gesteld, ook degene die misschien al zijn geweest in het vorige topic.

Ook verzacht ik de regel tijdelijk naar 3 posts per persoon, per dag. Degene die dit als eerste leest, mag van mij een vraag posten :) .

De reden van deze strenge regel (3 posts per dag) is omdat wij hiermee de hoeveelheid spam proberen te voorkomen, aangezien dit nogal vaak voorkwam in het vorige topic.

Veel plezier iedereen!

 

Nog even de regels op een rijtje:

  • Maximaal 3 posts per persoon per dag.
  • Je kan pas een vraag stellen nadat je eerst het goede antwoord hebt gegeven op de vraag die op dat moment gesteld is.
  • Geef alleen een antwoord als je ook van plan bent om een nieuwe vraag te stellen.
  • Diegene die de vraag gesteld heeft dient dit te bevestigen door het antwoord goed te keuren.
  • Het beoordelen van de antwoorden dient op korte termijn (maximaal 4 dagen) te gebeuren.

 

Voor overige vragen waarin de regels geen duidelijkheid bieden dien je een PB te sturen naar de moderator van dit forum.

  • Reacties 5.1k
  • Bezichtigingen 360.1k
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Populairste bijdragers

Populairste berichten

  • Helemaal juist, stel de volgende vraag!

  • Eerstvolgende mag de volgende vraag stellen, ik heb namelijk al twee PB's gehad over de quiz. Bij de eerste gaf ik de PB'er de beurt. Maar die heeft blijkbaar nog niet gereageerd, dus eerstvolgende kr

Populaire afbeeldingen

Featured Replies

Geplaatst:

Ik ben de eerste hier komt de vraag wanneer wordt Cj,s broer(Brian) neergeschoten.

Bewerkt: door gta-liefhebber

Geplaatst:

toen ze ruzie hadden en door de ballas

Bewerkt: door Dago58x

Geplaatst:
  • Auteur

Hij vraagt wanneer, en niet waarom. Buitendat is jouw antwoord nogal vaag. de grove heeft altijd al ruzie gehad met de Ballas.

Mijn antwoord: In het jaar 1987.

Geplaatst:
Hij vraagt wanneer, en niet waarom. Buitendat is jouw antwoord nogal vaag. de grove heeft altijd al ruzie gehad met de Ballas.

Mijn antwoord: In het jaar 1987.

Dat antwoord reken ik goed.

Geplaatst:
  • Auteur

Welk soort vlag staat er op de Mt. Chilliad?

Geplaatst:

The Stars & Stripes, oftewel de amerikaanse vlag :Y

Geplaatst:

In SA heeft CJ behoorlijk veel last van de agenten van C.R.A.S.H.

Waar staat deze afkorting voor?

Geplaatst:

anti-gang unit JUIST :sigaar:

Geplaatst:

Volgens mij is C.R.A.S.H. niet echt een afkorting (al lijkt het er wel veel op) maar crash is wel Engels voor 'ongeluk' of zo iets dergelijks. Het betekent in ieder geval niet veel goeds ;)

Bewerkt: door Pietje //

Geplaatst:

Inderdaad staat crash ook voor een ongeluk maar de afkorting bestaat echt hoor. En anti-gang unit was op zich de taak van CRASH, maar is niet de juiste betekenis van de letters.

Geplaatst:
Inderdaad staat crash ook voor een ongeluk maar de afkorting bestaat echt hoor. En anti-gang unit was op zich de taak van CRASH, maar is niet de juiste betekenis van de letters.

Stond dat niet in zo'n topic dat je ooit geschreven hebt? Daar heb je alles over uit gelegd dat het rond 1978 speelde enzo? Zoja, ik zoek het zo voor je op. Het is een pinut!

@FD: Supersnel. De volgende keren reken ik weer met je af. BIjvoorbeeld met "Fast and Fourious". Oh toeval, die is net op TV!! :clown:

Bewerkt: door Ruurd31

Geplaatst:

Community Resources Against Street Hoodlums. Oftewel: maatschappelijke bronnnen tegen straat relschoppers. Nu ben ik een keer sneller dan Ruurd. :D

Geplaatst:

Flying Dutchman: :klap: Jij mag de volgende stellen en je was sneller dan Ruurd!!!!! :D

Geplaatst:

Jaja, ik vlieg overal over heen. :D

Nekst kuestion :puh: : Hoe heette de agent, die in het begin van het spel door Tenpenny en Pulaski vermoord is, en de schuld daarvan werd op CJ gestoken?

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.