Jump to content
Geplaatst:
comment_585133

Heeft iemand handige tips om de Robbery missies te behalen?

De missie mislukt altijd bij het overvallen van de Securivan.

Kan ik de chauffeur met een sniper door de ruit van de wagen beschieten?

Bedankt, Fre

Featured Replies

Geplaatst:
comment_585141

Het is altijd handig als je een kogelvrije auto pakt, (die krijg je nadat je al de 30 empire buildings van jou zijn).

Als je met de kogelvrije auto een driveby (dat doe je door eerst de L in te houden, en dan met je joystick naar links of naar rechts te kijken, en dan schiet met bolletje natuurlijk)

doet gaat de bestuurder ook dood, dan moet je het busje overvallen, en dan is er niks moeilijk meer aan!

GTA-Freak2

Bewerkt: door GTA-Freak2

Geplaatst:
comment_585145
Heeft iemand handige tips om de Robbery missies te behalen?

De missie mislukt altijd bij het overvallen van de Securivan.

Kan ik de chauffeur met een sniper door de ruit van de wagen beschieten?

Bedankt, Fre

Verover eerst alle 30 de Empire Buildings om een bullet-free auto te behalen. Deze auto kan alleen kapot door crashes, niet door kogels. Dit is handig als andere auto's op je schieten. Rij naast de Securivan en voer een drive-by uit met een Sub-machine gun of een Uzi (beide verkrijgbaar bij de Ammu Nation). De auto krijgt eerst wat lekken banden waardoor hij langzamer gaat rijden. Schiet de hele auto aan flarden en op een gegeven moment zal de chauffeur uitstappen. Nu heb je een paar lekken banden, maar als je de achtervolging kwijt bent kan je rustig terug rijden. Dit is meestal over de brug en een klein stukje naar een Empire Building toe, met weinig bochten dus. Makkelijk te behalen, en als dit niet lukt kan je even naar de Pay&Spray, maar ik weet niet of dit mogelijk is met de Securivan. Veel succes ^_^

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.