Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_678253

Hallo,

Ik had een vraagje, Ik heb wel gehoord dat de Graphics van LCS minder goed zijn als die van VCS, maar scheeld dit veel? Want ik ben van plan om LCS te kopen. Ik heb VCS zelf wel.

Is er veel verschil?

Grtz, -Gtagamer-

Bewerkt: door -Gtagamer-

  • Reacties 34
  • Bezichtigingen 2.2k
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Populairste bijdragers

Featured Replies

Geplaatst:
comment_678275
Hallo,

Ik had een vraagje, Ik heb wel gehoord dat de Graphics van LCS minder goed zijn als die van VCS, maar scheeld dit veel? Want ik ben van plan om LCS te kopen. Ik heb VCS zelf wel.

Is er veel verschil?

Grtz, Robbert

In de graphics vind ik weinig verschil zitten, het grote verschil zit in sfeer. Lcs heeft mafia sfeer en vcs soort vakantie sfeer. Het ligt er dus aan van welke sfeer je houdt.

Geplaatst:
comment_679192

nee hoor gewoon kopen!! LCS is vet, en VCS ook, de grafics verschillen echt weinig, al is VCS wel wat strakken en de sight distance is wat groter, nou lekker belangrijk he!! niet dus.....

mark

Geplaatst:
comment_679226
en de sight distance is wat groter

Op de PSP versie van VCS is deze juist zeer slecht. Je rijd vaak bij bruggen gewoon even in het niets. Pas als je halverwege bent komt opeens de brug tevoorschijn. Op de PS2 is dit ietsjes beter.

LCS is qua grapics echt niet slecht. Vooral de zon vind ik nog mooier als in VCS en daar gaat de sfeer meer over de zon-zee-vrouwen. Ik ben dus zelf helemaal weg van de ondergaande of opkomende zon. Dit is ook te merken in de Gallerij waar ik er zelf een paar heb gepost. Vaak met zoneffect. De zon is niet het enige mooie, LC heeft een beetje een donker sfeertje wat het maffia gevoel versterkt. Dit neemt niet weg dat het nooit mooi weer is want dat is het er vaak zat. Je hebt natuurlijk ook van die echte regendagen wat een beetje sombere maar 'killer' gevoel geeft. Als je een lage FW hebt op je PSP kan het zijn dat niet alles altijd even goed en meteen er is. Met een hoge FW wordt het alleen maar beter, dat is ook zo met VCS. Als je een wat hogere FW hebt is de Draw Distance beter.

Verder vind ik zelf VCS te hel verlicht. Natuurlijk hoort het erbij maar net iets té fel op bijv. een middag waarbij de zon schijnt. Dan vind ik het in de avond beter. In LCS vind ik het zelf altijd wel goed.

Veel sucses met je aankoop maar ik raad hem je aan! :)

Maar dat was denk ik al duidelijk.. :clown:

Geplaatst:
comment_679434

Het ligt er net aan van welke sfeer iemand houd als iemand van maffia sfeer houdt zou tie zeggen fat LCS beter in maar als die ban de zonnige sfeer houd dan zegt toe dat VCS beter is

Maar voor de rest zit er niet veel verschil in

Geplaatst:
comment_679740

Men mag mij vreemd noemen, maar ik vind juist dat LCS op vele punten betere graphics hebt.

Ik heb nu een tijd LCS gespeeld en ben sinds kort weer begonnen met VCS. ""Het"" grootste punt is de Draw Distance.

Als je in VCS ergens rijdt, wordt pas later alles mooi, zoals huizen enz. . Daarom is LCS een echte aanrader voor de PSP. Overigens is LCS vorig jaar verkozen tot beste PSP game :)

Geplaatst:
comment_679775
Men mag mij vreemd noemen, maar ik vind juist dat LCS op vele punten betere graphics hebt.

Ik heb nu een tijd LCS gespeeld en ben sinds kort weer begonnen met VCS. """het""" grootste punt is de Draw Distance.

Als je in VCS ergens rijdt, wordt pas later alles mooi, zoals huizen enz. . Daarom is LCS een echte aanrader voor de PSP. Overigens is LCS vorig jaar verkozen tot beste PSP game :)

Dat ligt niet aan "het" spel (VCS) maar aan de laadtijden van de PSP.

Apple-Mac :sigaar:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.