Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_818984 Beste mensen! Ik zat vanmiddag met iemand te msnen.. En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt? Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus. Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link. Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders.. Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt. Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc. Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af? Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn! Greetz, GrandTheftTwanO
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_818989 Ja, ik heb het ook die melding gehad, maar ik klik nergens zomaar op. Maar goed dat je het ff zegt!
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819006 Beste mensen!Ik zat vanmiddag met iemand te msnen.. En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt? Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus. Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link. Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders.. Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt. Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc. Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af? Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn! Greetz, GrandTheftTwanO had ik vanmiddag dus ook opgestuurd gekregen
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819015 Beste mensen!Ik zat vanmiddag met iemand te msnen.. En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt? Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus. Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link. Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders.. Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt. Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc. Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af? Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn! Greetz, GrandTheftTwanO Uhh.. wat betekent "OMG" ??
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819016 Beste mensen!Ik zat vanmiddag met iemand te msnen.. En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt? Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus. Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link. Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders.. Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt. Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc. Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af? Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn! Greetz, GrandTheftTwanO Uhh.. wat betekent "OMG" ?? o mij god
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819021 Ja heb ik ook gehad.In een ander topic bij Computer-Talk staat hoe je eraf kunt komen .
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819029 Beste mensen!Ik zat vanmiddag met iemand te msnen.. En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt? Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus. Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link. Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders.. Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt. Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc. Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af? Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn! Greetz, GrandTheftTwanO Uhh.. wat betekent "OMG" ?? o mij god Bedankt, weet ik dat ook weer.
Geplaatst: 10 november 200717 jaren comment_819035 Hier is al een topic over, >> klik << Inderdaad, waarom allemaal nog doorposten?
Beste mensen!
Ik zat vanmiddag met iemand te msnen..
En op een gegeven moment krijg ik een raar bericht in beeld: omg jij naakt?
Het is een link die in je msn bericht krijgt en verwijst je naar het virus.
Zonder het te weten geeft iemand anders waar je mee chat het virus door middel van een link.
Ik heb het ook al een keer gehad bij iemand anders..
Zelf heb ik nog nooit op de link geklikt.
Een vriend van mij wel en hij had binnen een paar seconden een gecrashte pc.
Hoe kom je in godsnaam van dit MSN virus af?
Ik WAARSCHUW jullie voor dit virus omdat het vrij irritant kan zijn!
Greetz,
GrandTheftTwanO