Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Na de patch (besturings)problemen

Geplaatst:

Hallo,

Na het patchen van GTA IV - in ieder geval deed hij het daarvoor nog wel - heb ik wat problemen met het spel. M'n fps is met de helft toegenomen, maar er gebeurt niks als ik sommige acties wil uitvoeren.

Als ik in tw@ op internet wil moet ik op E of LB (gamepad) drukken. Maar verder gebeurt er niks, ik kan wel honderd keer achter elkaar op de toets drukken maar er gebeurt niks. Ook als ik met Independence FM naar een ander nummer wil gebeurt er niks als ik op N en B of links of rechts op het D-pad.

Ik denk dat het iets te maken heeft met deze update. Toen ik een filmpje wilde maken en de game opstartte zag ik dit:

Direct input device support is now disabled by default and can only be enabled with the commandline: "-usedirectinput"

Ik heb een direct input Xbox 360 gebaseerde Logitech Chillstream controller. Maar waar kan ik -usedirectinput invoeren?

Weet iemand raad?

Bewerkt: door Ferre

Featured Replies

Geplaatst:

Na de patch zijn er veel mensen geweest die niet meer op het internet kunnen, r is voor zover ik weet niks tegen te doen.

voor die line maak je van launchgtaiv.exe een snelkoppeling. Open de eigenschappen van deze snelkoppeling en zet bij doel deze line erachter buiten de haakjes.

druk op toepassen en ok en dan zit de line erbij

Geplaatst:

Oke ik heb ook besturings problemen, maar dan met toetsenbord...

Eerst werkte ik gewoon met awds voor voor achteruit links rechts etc.. dit werkt niet meer maar nu zijn de pijltjes toetsen ineens lopen, en is de telefoon functie daardoor verdwenen...

wie o wie heeft de oplossing?

(geen topic aangemaakt omdat dit ook besturingsproblemen zijn)

Geplaatst:
  • Auteur

Ik denk dat het beter is dat je een nieuw topic aanmaakt. Dit gaat meer over een gamepad, en toetsenbord problemen ben ik nog niet tegen gekomen.

En toevallig heeft _KoE_Mzungu het antwoord op mijn vraag: http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=91815 :)

Geplaatst:
  • Auteur

De gamepad was toch niet de oorzaak denk ik. Het radio probleem kwam doordat ik de mode op radio had staan, in plaats van sequential of shuffle. Maar dan is het probleem in het internetcafé tw@ nog een raadsel. Nog steeds krijgt het bericht press E/LB om op het internet te gaan, maar er gebeurt niks (ik hoor alleen dat geluidje).

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.