De gevonden domeinen
Volgens Tez2 gaat het om acht domeinnamen die waarschijnlijk toegankelijk zullen zijn via de in-game internetbrowser of telefoons in GTA VI, vergelijkbaar met eerdere titels zoals GTA IV en GTA V. De lijst bevat de volgende opvallende namen:
what-up.app: Waarschijnlijk een parodie op WhatsApp, mogelijk voor in-game communicatie.
rydeme.app: Een knipoog naar ride-sharing-diensten zoals Uber of Lyft, waarmee spelers mogelijk ritten kunnen boeken in de fictieve staat Leonida.
buckme.app: Gespeculeerd als een parodie op platforms zoals OnlyFans of Patreon, passend bij Rockstars overdreven humor. Anderen denken aan betaalsites als PayPal en CashApp.
leonidagov.org: Een mogelijke overheidswebsite voor de regio Leonida, GTA’s versie van Florida.
brianandbradley.com: Vermoedelijk een parodie op een advocatenkantoor, zoals het Amerikaanse Morgan & Morgan, gespecialiseerd in letselschadezaken.
hookers-galore.com: Een naam die weinig aan de verbeelding overlaat, mogelijk een satirische draai aan adult websites of zelfs een misleidende site, zoals een viswinkel.
wipeoutcornskin.com en myboyhasacreepycorndog.com: Twee bizarre domeinen waarvan de functie nog onduidelijk is, maar die perfect passen bij Rockstars excentrieke humor.
De domeinen werden aanvankelijk geregistreerd onder Take-Two’s nameservers, maar kort na de ontdekking overgedragen naar andere servers, mogelijk om verdere speculatie te beperken. Dit versterkt het vermoeden dat ze verband houden met GTA VI. Hoewel de websites momenteel niet actief zijn, suggereren fans dat ze bij de lancering van de game, gepland voor 26 mei 2026, kunnen doorverwijzen naar de officiële GTA VI-pagina, zoals Rockstar eerder deed met GTA V’s LifeInvader (een parodie op Facebook).
Fans speculeren over de mogelijke functies van deze websites, van praktische in-game tools zoals taxi-diensten tot absurde, humoristische content die de Amerikaanse cultuur op de hak neemt. Een X-post van @TheGTAVerse noemde de domeinen expliciet en koppelde ze aan parodieën op WhatsApp, Uber en OnlyFans, wat de speculaties verder aanwakkerde.
Rockstar Games staat bekend om zijn scherpe satire, met eerdere parodieën zoals Eyefind.info (Google) en Bleeter (Twitter). Deze nieuwe domeinen suggereren dat GTA VI deze traditie voortzet, ondanks eerdere zorgen van fans dat de game mogelijk minder scherp zou zijn. Deze gelekte websites tonen aan dat Rockstar weer mooi trouw blijft aan zijn roots, met een mix van grappige en controversiële content.
Recommended Comments
Een reactie plaatsen
Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.