Lead Software Engineer gezocht voor GTA VI
De aankondiging werd ontdekt in een vacature voor een Lead Software Engineer in Data Engineering bij Rockstar’s kantoor in New York. De tekst, die later die dag werd aangepast en de verwijzing naar GTA VI verwijderd, luidt:
“Met de voortdurende groei van Grand Theft Auto Online en de aankomende release van Grand Theft Auto 6, zal de succesvolle kandidaat leiden in zowel de evolutie als de operatie van het data-platform dat de grootste game-lancering in de geschiedenis ondersteunt, en ervoor zorgen dat het schaalt om een uitzonderlijke ervaring te bieden voor miljoenen spelers wereldwijd.”
Rockstar Games, bekend om zijn geweldige openwereld-games, heeft sinds de release van de tweede trailer in mei stiltes rond GTA VI bewaard. De vacature benadrukt de immense schaal van de lancering, met een focus op een robuuste data-infrastructuur om miljoenen gelijktijdige spelers te bedienen.
Moederbedrijf Take-Two Interactive heeft GTA VI al eerder geprezen als “het meest verwachte entertainmentproduct aller tijden”, met een anticipatie die ver boven die van voorganger Grand Theft Auto V uitstijgt. GTA V, uitgebracht in 2013, heeft inmiddels meer dan 215 miljoen exemplaren verkocht en blijft een van de bestverkopende games ooit. Analisten voorspellen dat GTA VI de videogame-industrie zal hervormen, met name de consolemarkt.
De vacaturetekst noemt de game toevallig “Grand Theft Auto 6” in plaats van de officiële “Grand Theft Auto VI”, wat waarschijnlijk een foutje van de recruiter is. Ondertussen blijven gamers speculeren over gelekte in-game websites die eerder door Take-Two naar buiten kwamen.
Houd GTAGames.nl in de gaten voor alle nieuwtjes over GTA VI!
Recommended Comments
Een reactie plaatsen
Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.