Opvallend nieuws. PCGamer.com meld dat de Australian Classification Board een titel van Rockstar Games, genaamd "Bonaire", heeft geweigerd te classificeren. Maar wat is "Bonaire" eigenlijk? In de laatste uren is dit het onderwerp van speculatie, onder meer op Twitter, maar het doorgaans goed ingevoerde Kotaku meldt dat het om een uitbreiding zou gaan voor Red Dead Redemption 2: Online.
Foto via Priox in de ledengalerij
Het lijkt sterk dat dit een update is voor de PC; RDR2 is daar nog niet voor verschenen. Wat het dan precies is, is voor nu, in ieder geval gissen. Dit feitje laat wel zien dat R* hard aan het doorontwikkelen is. En de naam van de game, "Bonaire", moeten we daar dan iets tropisch bij voorstellen? Zoals, ik zeg maar wat, het tropische, Nederlandse eiland? Het lijkt ons sterk, maar het is, eh, niet eens zo'n gekke trope dat iets in het Caribisch gebied plaatsvind in de wereld van RDR2. Oeps! Een spoiler wellicht.
We wachten af...
Bron: PCGamer via Kotaku
Recommended Comments
Een reactie plaatsen
Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.