Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Rockstar Games Uitverkoop in Xbox Store: Tot wel 80% Korting Op Rockstar Games!

De Xbox Store trapt de herfst af met een spectaculaire “Rockstar Games Publisher Sale”, waarbij je tot 80% korting krijgt op een breed scala aan titels van Rockstar Games. Deze aanbieding is geldig tot 27 oktober 2025, dus dit is dé kans om je collectie uit te breiden met topgames tegen scherpe prijzen!

Topgames voor een top prijsje!

IMG_1370.jpeg

Topdeals in de schijnwerpers!

  • Grand Theft Auto V (Xbox Series X|S): Nu slechts €17,49 (50% korting, was €34,99). Deze openwereldgame blijft een must-have voor elke gamer.

  • Red Dead Redemption 2: Voor maar €14,99 (75% korting, was €59,99) beleef je het epische Wilde Westen-avontuur. De Ultimate Edition is zelfs afgeprijsd naar €19,99 (80% korting, was €99,99).

Meer Rockstar-klassiekers:

  • Bully: Scholarship Edition: €8,99 (40% korting)

  • Grand Theft Auto IV: €8,74 (65% korting)

  • L.A. Noire: €19,99 (50% korting)

  • Max Payne-serie: Vanaf €6,99 per titel

  • Rockstar Table Tennis: Slechts €5,99 (60% korting)

De kortingen zijn beschikbaar in de Xbox Store, maar prijzen kunnen variëren afhankelijk van je regio of Xbox Game Pass-abonnement. Wacht niet te lang, want na 27 oktober zijn deze aanbiedingen verleden tijd!

Gebruikersfeedback

Recommended Comments

Joriz Community Legend
Geplaatst:

Dat is mooi om de collectie compleet te maken. Enkel Rockstar Table Tennis ontbreekt in mijn collectie. Daar heb ik nooit de console voor gehad.

S.W.A.T. Ballas leider

S.W.A.T.

Leden
Geplaatst: (bewerkt)

Rockstar Table Tennis, wat een vreemde eend in de bijt is dat toch he. Ik weet nog dat ik de aankondiging las van deze game (op deze site trouwens). Waarom hebben ze die game gemaakt? Om de rage engine te testen?

Zou wel een leuke special zijn om een artikel te schrijven over Rockstar Table Tennis in de aanloop naar GTA VI. Als de hype weer toeneemt per week een game van R* doornemen in een special. Dus onder meer de GTA’s maar ook bijvoorbeeld Table Tennis. Waar kwam dit vreemde uitstapje vandaan? Hoe speelt het daadwerkelijk? Is het een aanrader? En daarbij dan ook een hedendaagse review. Etc.

Bewerkt: door S.W.A.T.

Joriz Community Legend
Geplaatst:

Waarom hebben ze die game gemaakt? Om de rage engine te testen?

Ja, dit is wel de reden geweest. Rockstar Games wilde testen of de engine die onder andere voor Midnight Club en daarvoor voor Midnight Madness werd gebruikt bij Rockstar San Diego (voorheen Angel Studios, Inc) goed genoeg was om verdere spellen op te ontwikkelen.

Rockstar North gebruikte eerst de RenderWare engine. Deze engine werd gemaakt en onderhouden door het Britse Criterion Games. Criterion Games gebruikte het in hun spellen (oa Burnout Paradise), maar verkocht hun engine ook aan derden. RenderWare is daardoor in honderden spellen gebruikt van vele ontwikkelaars.

Maar doordat Criterion Games is overgekocht door EA Games toendertijd lijkt mij dat de reden zijn geweest dat Rockstar zelf een engine wilde onderhouden. Anders wat Rockstar afhankelijk van EA Games.

Dus ja zo is het show spel Rockstar Table Tennis ontstaan. Geen idee eigenlijk waarom ze specifiek voor een tafeltennis spel zijn gegaan. Al is het natuurlijk met een Wii wel voor de hand liggend om voor een spel te gaan waar je lekker met je armen kan zwaaien. Denk dat ze vooral ook een spel wilde waarbij de wereld niet te complex was en toch wat was te laten zien.

Wellicht stond er toevallig een tafeltennis op kantoor en zijn ze zo op het idee gekomen. 🤔

Als het op de PC uit was gekomen of de PlayStation had ik het spel zeker gekocht om te kijken hoe het er uit ziet. Maar verder heb ik er niet zo veel mee.

Nissan Forum Legend

Nissan

Leden
Geplaatst:

Ik wilde MP3 altijd al een kans geven, wellicht dat ik die aanschaf.

Sentasi Most Wanted (★★★★★)

Sentasi

Crewleden
Geplaatst:
43 minutes ago, Nissan said:

Ik wilde MP3 altijd al een kans geven, wellicht dat ik die aanschaf.

Voor deze prijs kan je je er geen buil aan vallen. Ik heb ’m gekocht toen hij uitkwam, met plezier gespeeld, maar daarna nooit meer. Voor zo’n klein prijsje geen slechte aankoop, zelfs als je het maar eenmalig speelt.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Reactie toevoegen...

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.