Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Import probleem met zmodeler

Hallo, ik heb een google sketchup bestand, die heb ik geexporteerd naar 3ds, en toen geimporteerd in ZModeler, maar dan zie ik niks (ik heb al inzoomen en uitzoomen geprobeerd :Y )

Help aljeblieft! ^_^

Featured Replies

Wat het probleem nog kan zijn, is dat jouw Zmodeler niet geregistreerd is. Als je je model importeerd zul je onderin in de messaging bar(linksonderin) een melding krijgen dat je alleen kan importeren met de geregistreerde versie. Je zult Zmodeler daarvoor moeten kopen(zie de officiële website van Zmodeler: www.zmodeler2.com). Er zijn wel andere (illegale) manieren, maar daar mogen we je dus niet mee helpen.

Wat anders nog het probleem kan zijn: Veel geimporteerde .3ds models zijn verkeerd(veel te klein, 100 keer kleiner dan zou moeten) gescaled in Zmodeler. Dit kan dus het probleem zijn hier.

Als je goed kijkt en heeeel ver inzoomed zul je wel wat zien staan, alle objecten zullen waarschijnlijk kilometers uit elkaar staan op je schermpjes. Probeer eerst dit eens: Select all, dan met spatiebalk 'selection mode' aan zetten, en dan modify>scale en klikken op een van je views met control ingedrukt. Nu zet je al die waarden van 100 naar 10000, als het goed is is je model nu in ieder geval de goede grootte... Soms zijn .3ds models in de lengte anders gescaled dan in de breedte of de hoogte, dat zul je dus handmatig met scale moeten corrigeren, maar meestal zal gewoon met 10000% scalen weer de normale grootte geven.

Nu zul je simpelweg alle delen van je model moeten gaan zoeken in je viewports, en alles met modify>move op de goede plek gaan zetten.

Edited by Mythbuster

  • Author

Ik heb de full versie, maar als ik inzoom zie ik gewoon niks (na een tijdje gaat zelfs dat vierkantje weg, maar zie ik nog niks :duh: )

Kan je niet gewoon goed importeren ofzo?

Je Key is blacklisted dan. Dat je de full versie hebt betekent niets, heb je Zmodeler legaal gedownload? Want Oleg zoekt zelf naar illegale exemplaren van Zmodeler en blacklist dan de key, zodat je niet meer kan importeren.

  • Author
heb je Zmodeler legaal gedownload?

Nee, (wel illigaal) :engel:

Maar ik krijg geen foutmelding bij het importeren (kreeg ik met een andere versie wel)

Dus dat kan het niet zijn :N

heb je Zmodeler legaal gedownload?

Nee, (wel illigaal) :engel:

Maar ik krijg geen foutmelding bij het importeren (kreeg ik met een andere versie wel)

Dus dat kan het niet zijn :N

Als jou zmodeler illigaal is moge we niet verder helpen.

Dat is 't hem nou net, je hebt een illegale zmodeler gedownload waarbij een illegale key zat, en de maker heeft die key geblacklisted. Dat wil zeggen dat je met die key wel nog de geregistreerde versie hebt, maar dat je er niet meer mee kunt importeren. Er gebeurt inderdaad niets, en er komt geen foutmelding fzo.

Dat is 't hem nou net, je hebt een illegale zmodeler gedownload waarbij een illegale key zat, en de maker heeft die key geblacklisted. Dat wil zeggen dat je met die key wel nog de geregistreerde versie hebt, maar dat je er niet meer mee kunt importeren. Er gebeurt inderdaad niets, en er komt geen foutmelding fzo.

Dan is de maker(s) van zmodeler wel erg slim geweest.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.