Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

s.a.m

weet iemand hoe je de missie s.a.m uitspeelt?? ik zit in de boot met een blauw pijltje en dan weet ik niet wat ik moet doen kan er iemand mij helpen aub. groetjes panterke

Featured Replies

weet iemand hoe je de missie s.a.m uitspeelt?? ik zit in de boot met een blauw pijltje en dan weet ik niet wat ik moet doen kan er iemand mij helpen aub. groetjes panterke

Op de radar zie je een puntje daar moet je heen. Als je er bent zie je een boei met een pijltje, even later zie je tekst onder in beeld staan van 'schiet de helikopter neer met je bazooka'. Op de radar is een geel puntje en dat is het vliegtuig, als hij dichtbij is schiet het met je bazooka neer. (Als je het niet lukt om het vliegtuig neer te halen kan je ook al naar de landingbaan gaan, wacht tot je hem ziet landen en als hij dichtbij is schiet het neer! En pas ook op voor Columbians!)

  • 3 months later...

Niet moeilijk doen, gewoon naar het vliegveld rijden en naar de verste opstijgbaan. Kijk wel uit dat je niet het water inrijd (er zit nog een strookje water bij). Schiet de Columbian Cartel wagens en gasten neer en rij naar het eind van de opstijgbaan. Zet de auto aan de kant en ga midden op de opstijgbaan staan en schiet dan het vliegtuig vanuit de lucht neer die recht op je afkomt.

Als je dit goed doet ontpolft die verderop en kun je de poison bags gewoon makkelijk oppakken.

Kortom: Een veel simpelere manier dan via de boot

je hebt gelijk maar beetje laat gepost

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.