Geplaatst: 22 juli 200915 jaren comment_1421234 Hallo, Ik ben de Cabbie aan het modden, nu wil ik de (silverkleurige) grill en bumpers een andere kleur geven. Maar het probleem is: In de txd staan die helemaal niet? Waar staan ze dan wel?
Geplaatst: 22 juli 200915 jaren comment_1421313 Misschien krijg je die pas wanneer je hem vindt... Als ik een auto mod klopt de foto ook niet, maar als ik dan spawn kun je altijd andere kleuren krijgen. Als je NoObmode hebt kun je de lievelingskleur krijgen.
Geplaatst: 22 juli 200915 jaren comment_1421354 De textures die voor alle voertuigen gebruikt worden, staan in de vehicle.txd. Als je daar dus een texture aanpast, is dat voor alle voertuigen. Je zou de texture voor de bumpers uit de .txd kunnen halen, een andere naam geven en dan opnieuw mappen op de bumpers en alles wat je aan wil passen. En je doet die texture dan gewoon in de normale .txd van de auto.
Geplaatst: 23 juli 200915 jaren Auteur comment_1422367 De textures die voor alle voertuigen gebruikt worden, staan in de vehicle.txd. Als je daar dus een texture aanpast, is dat voor alle voertuigen. Je zou de texture voor de bumpers uit de .txd kunnen halen, een andere naam geven en dan opnieuw mappen op de bumpers en alles wat je aan wil passen. En je doet die texture dan gewoon in de normale .txd van de auto. Oke, maar ik vind hem niet daarin, kun jij hem vinden?
Geplaatst: 23 juli 200915 jaren comment_1422388 De textures die voor alle voertuigen gebruikt worden, staan in de vehicle.txd. Als je daar dus een texture aanpast, is dat voor alle voertuigen. Je zou de texture voor de bumpers uit de .txd kunnen halen, een andere naam geven en dan opnieuw mappen op de bumpers en alles wat je aan wil passen. En je doet die texture dan gewoon in de normale .txd van de auto. Oke, maar ik vind hem niet daarin, kun jij hem vinden? als jij niet kan vinden in de txd's dan vrees ik dat jij handmatig de .dff moet aanpassen ivm primaire en secundaire kleuren te regelen en daarna met carcols.dat aanpassen
Geplaatst: 24 juli 200915 jaren Auteur comment_1422821 De textures die voor alle voertuigen gebruikt worden, staan in de vehicle.txd. Als je daar dus een texture aanpast, is dat voor alle voertuigen. Je zou de texture voor de bumpers uit de .txd kunnen halen, een andere naam geven en dan opnieuw mappen op de bumpers en alles wat je aan wil passen. En je doet die texture dan gewoon in de normale .txd van de auto. Oke, maar ik vind hem niet daarin, kun jij hem vinden? als jij niet kan vinden in de txd's dan vrees ik dat jij handmatig de .dff moet aanpassen ivm primaire en secundaire kleuren te regelen en daarna met carcols.dat aanpassen Hoe bedoel je, op die grill gaat niet de cacols kleur: Ik heb daar 0,0 (zwart,zwart) en de grill is nog brons
Hallo,
Ik ben de Cabbie aan het modden, nu wil ik de (silverkleurige) grill en bumpers een andere kleur geven.
Maar het probleem is: In de txd staan die helemaal niet?
Waar staan ze dan wel?