May 31, 200521 yr is het mogelijk om de map of weet ik veel wat zo te maken dat er geen laadtijden meer tussen zitten? (als iemand dit kan maken, graag voor gta vc!) en als iemand weet waar je zo'n mod kan vinden, pm me dan ff!!! greetz gangsta l
May 31, 200521 yr Dit kan je wel maken, maar dan crashed VC om de paar minuten. Het geheugen kan het niet aan om alles in een keer te laden.
May 31, 200521 yr Wauzie, dit kan wel zonder te crashen...zoek maar eens op google naar: De Draw Distance Mod van Spaceeinstein. Deze mod zorgt ervoor dat alle gebouwen van veel verder af te zien zijn en je hebt ook geen laadtijden meer in VC. En er zijn geen crashes.
May 31, 200521 yr Oh, dat wist ik niet. Maar ik verwacht bij een slome PC wel zeker een crash. Anders had R* wel zelf die distance hoog gezet.
May 31, 200521 yr Toen VC uitkwam was de gemiddelde computer ook heel wat slechter bij de mensen thuis. Je heb idd gelijk dat dan de kans groot is dat hij gaat crashen. Maar een goeie pc kan die mod gemakkelijk aan.
June 1, 200521 yr Author thx eclipse ik zal het proberen gelukkig heeft san andreas dit niet en btw ben binnekort tog van plan nog wat geheugen er bij te steken
is het mogelijk om de map of weet ik veel wat zo te maken dat er geen laadtijden meer tussen zitten? (als iemand dit kan maken, graag voor gta vc!) en als iemand weet waar je zo'n mod kan vinden, pm me dan ff!!!
greetz
gangsta l