May 31, 200520 yr hallo ik heb een probleem als ik vice city wil gaan spelen blijft hij vast hangen tijdens het laden (zie screen) op steeds het zelfde punt weet iemand wat ik er aan kan doen? :rolleyes:
May 31, 200520 yr als jij een mod bygezet heb, krijg ik steedds ook zoiets probleem laden loopt steeds vast op hetzelfde plaats zoals die screen <_< best kei ambtetant
June 4, 200520 yr ken 2 redenen hebben 1: een mod gewoon delten dan moet die ut weer doen.. 2: je hebt je game gesaved en je wil die save game weer laden maar dan loopt ie vast zo als dat.. dat hebbie een foute save was ook bij mijn vriend dan moet je overnieuw beginnen met het spel en niet je save game starten try it
hallo ik heb een probleem als ik vice city wil gaan spelen blijft hij vast hangen tijdens het laden (zie screen) op steeds het zelfde punt weet iemand wat ik er aan kan doen? :rolleyes: