Geplaatst: 29 juli 200917 jaren Bij de missie 'Up, Up and Away' moet je een Leviathan gaan halen met een magneet onder om de securicar te stelen, is er na de missie nog ergens een Leviathan met zo'n magneet verkrijgbaar?
Geplaatst: 29 juli 200917 jaren Bij de missie 'Up, Up and Away' moet je een Leviathan gaan halen met een magneet onder om de securicar te stelen, is er na de missie nog ergens een Leviathan met zo'n magneet verkrijgbaar? Nee, alleen tijdens deze missie kan je hem krijgen.
Geplaatst: 29 juli 200917 jaren Bij de missie 'Up, Up and Away' moet je een Leviathan gaan halen met een magneet onder om de securicar te stelen, is er na de missie nog ergens een Leviathan met zo'n magneet verkrijgbaar? Zonder tools of mods is de antwoord simpel: nee. Maar met tools kan het wel, met CarSpawner gaat het wel. CarSpawner
Geplaatst: 29 juli 200917 jaren ALs je hem wilt bewaren kan dat in de hangar van je Air Strip. Die je koopt in de missie Verdant Meadows.
Geplaatst: 30 juli 200917 jaren Mag je die heli nog bewaren na de missie? Ik dacht dat je dan ergens moest landen en dan ben je hem kwijt, of heb ik nou verkeerd gekeken? Bewerkt: 30 juli 200917 jaren door GTA-TOM
Geplaatst: 30 juli 200917 jaren Mag je die heli nog bewaren na de missie? Ik dacht dat je dan ergens moest landen en dan ben je hem kwijt, of heb ik nou verkeerd gekeken? Nee, na de missie kan je hem niet meer krijgen.
Geplaatst: 31 juli 200917 jaren Mag je die heli nog bewaren na de missie? Ik dacht dat je dan ergens moest landen en dan ben je hem kwijt, of heb ik nou verkeerd gekeken? Nee, na de missie kan je hem niet meer krijgen. Daarom... Dan kun je hem ook nie bewaren tot de hangar! Bewerkt: 31 juli 200917 jaren door GTA-TOM
Geplaatst: 31 juli 200917 jaren Je zit nog in de heli wanneer je de missie haald. Doe dus niet moeilijk en zet hem na de missie gewoon in je Hangar .
Geplaatst: 2 augustus 200917 jaren Nee want die magneet is verdwenen nadat je de volgende keer je spel hebt gestart. De hele staat er dan nog wel.
Geplaatst: 3 augustus 200917 jaren het gemakelijkste is om als je hem hebt meteen door naar je vliegvelt te vliegen(maak gebruik van de ingame plattegrond)vlieg hem in je hangaar en blaashem op mission failde maar je hebt hem wel
Bij de missie 'Up, Up and Away' moet je een Leviathan gaan halen met een magneet onder om de securicar te stelen, is er na de missie nog ergens een Leviathan met zo'n magneet verkrijgbaar?