Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Xbox live multiplayer vraag

Geplaatst:

Hallo,

Ik speel sinds een paar week GTA IV online. Maar ik heb 1 probleem/vraag.

Als ik bijvoorbeeld 'race' doe, dan ben ik vaak maar in mijn eentje, soms komen er wel wat bij maar dat is erg minimaal. Is dit normaal of is dit een probleem bij mij alleen? En wat is de meest gespeelde mode?

Hopelijk hebben jullie hier een antwoord op :tu:

Groetjes,

Tom

Featured Replies

Geplaatst:
Hallo,

Ik speel sinds een paar week GTA IV online. Maar ik heb 1 probleem/vraag.

Als ik bijvoorbeeld 'race' doe, dan ben ik vaak maar in mijn eentje, soms komen er wel wat bij maar dat is erg minimaal. Is dit normaal of is dit een probleem bij mij alleen? En wat is de meest gespeelde mode?

Hopelijk hebben jullie hier een antwoord op :tu:

Groetjes,

Tom

Ten eerste welkom op het gta forum ;).

Ik race zelf niet zo vaak maar ik denk toch dat het meest gespeelde freemode in airport is.

Geplaatst:

beslis jij dan wat je doet staat er kroontje naast jou naam zo ja =dan kan het zijn dat er niet veel mensen joinen je hoeft je niet druk te maken maar als er geen kroontje staat en je doet race en je bent bijna altyd alleen dan is dat minder normaal denk ik :D

Geplaatst:

Waarschijnlijk is je NAT type niet Open, maar Moderate of Strict. Dat beperkt (of verknalt volledig) je mogelijkheid om online te spelen met een gameconsole.

Om hier meer over te weten te komen, lees even deze tutorial. Ookal heeft de tutorial misschien niet hetzelfde type router als jij, door de tutorial goed te lezen kan je wel kijken of mijn conclusie hierboven misschien klopt, en leer je het één en ander over routers en de verschillende NAT types, waardoor je je probleem wel kan oplossen.

Mocht het probleem wel zeker veroorzaakt worden door je NAT type, de tutorial verwijst door op een gegeven moment naar een website die vol staat met routers, types en tutorials voor het succesvol mogelijk maken van online gaming.

Succes ermee! :tu:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.