Geplaatst: 7 augustus 200917 jaren kan je een taxi laten stopen en instappen voor ergens naartoe te gaan zodat je zelf niet moet rijden
Geplaatst: 7 augustus 200917 jaren Nee, dit was pas mogelijk vanaf GTA IV, maar in VC waren er wel 'missie-taxi's' als je missie was mislukt.
Geplaatst: 7 augustus 200917 jaren jammer genoeg kan dit niet het zou leuk geweest zijn als dat wel kon
Geplaatst: 7 augustus 200917 jaren in VC waren er wel 'missie-taxi's' als je missie was mislukt.Deze optie, om een deel van een missie (die je al gedaan had) te skippen, was ook al beschikbaar in GTA: San Andreas. Niet bij iedere missie, maar vaak bij de missies waar je eerst een stuk moest rijden om de eigenlijke opdracht te activeren.Er zijn wel modificaties voor, om zulke opties toe te voegen. Op GTAGarage.com (een bekende moddingsite) staan diverse modificaties, (één van) de beste vind ik persoonlijk de Driver Mod. Vragen over het installeren van, gebruiken van en andere dingen die betrekking hebben op zo'n modificatie kun je in onze Modding Fora kwijt.
Geplaatst: 9 augustus 200916 jaren Auteur Wel leuk, zo'n driver mod... nu dit is een onzinnig post van jou tom wat kan mij het schelen dat dat leuk is
Geplaatst: 9 augustus 200916 jaren Wel leuk, zo'n driver mod... nu dit is een onzinnig post van jou tom wat kan mij het schelen dat dat leuk is Niet op mekaar zeiken , ja, kan leuke trainer zijn maar de post is onzinnig.
Geplaatst: 10 augustus 200916 jaren Wel leuk, zo'n driver mod... nu dit is een onzinnig post van jou tom wat kan mij het schelen dat dat leuk is Niet op mekaar zeiken , ja, kan leuke trainer zijn maar de post is onzinnig. Ja inderdaad maar ff ontopic, Je kan geen taxi's aanhouden en na verloren missie's staan ze ook niet te wachten.
kan je een taxi laten stopen en instappen voor ergens naartoe te gaan zodat je zelf niet moet rijden