Jump to content
Geplaatst:
comment_1441502

Ik had even 2 vraagjes:

1. Hoe maak ik een /report [id][reason] met cmd {voolgensmij gebruik ik dit: if(strcmp(cmd, "/report", true) == 0(ik kan het script vanavond pas zien.)} omdat ik dat over mijn hele script al heb gebruikt kan ik moeilijk die ander topic nemen. Ik heb zelf al /report [(id)reason] maar ik snap niet hoe ik er nog iets achter kan zeggen.

/sus [id][reason] mag ook omdat het principe hetzelfde is

2. Hoe maak ik een /heal command, ik heb er al en maar die healt alleen ik wil eigenlijk ook hoeveel hij healt hoeveel de medic erbij krijgt aan geld. en bij de ander er af. Ik heb alle 100 al handmatig gedaan maar dat werkte niet.

Featured Replies

No posts to show

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.