Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1448466 Hey Ik zoek een mod waarbij het mogelijk is om Area 51 ( Restricted Area, No Fly Zone ) te kopen, zodat ik er mijn games kan saven. Bestaat deze mod ? Ik zou het erg leuk vinden als dit zou bestaan.
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1448496 Ik denk dat dan niet kan maar je zal er wel een save icoon kunnen plaatsen denk ik en de map een beetje aanpassen
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1448649 Zoals hierboven gezegd is, kan je er een save game icoon neer zetten, je kan auto's spawnen, je kan wanted level uitzetten, je kan het kopen, maar je kan niet zorgen dat je ook werkelijk weer spawnt als je daar opslaat.
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren Auteur comment_1448680 Zoals hierboven gezegd is, kan je er een save game icoon neer zetten, je kan auto's spawnen, je kan wanted level uitzetten, je kan het kopen, maar je kan niet zorgen dat je ook werkelijk weer spawnt als je daar opslaat. Hoe kan ik het kopen ?
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1448767 Ik bedoelde, dat je dit kán scripten, niet dat het er al standaard in zit.
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren Auteur comment_1448867 Ik bedoelde, dat je dit kán scripten, niet dat het er al standaard in zit. Ok, bedankt voor jullie hulp
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1449502 Zoals hierboven gezegd is, kan je er een save game icoon neer zetten, je kan auto's spawnen, je kan wanted level uitzetten, je kan het kopen, maar je kan niet zorgen dat je ook werkelijk weer spawnt als je daar opslaat. volgens mij kan dat wel, ik had zelf ooit een save icon bij een tnakstation, en als je daar ahd opgeslagen spawnde je daar ook wer terug, ook bij het laden van een savegame, dus ik snap neit waarom dat niet zou kunnen bij area 69
Geplaatst: 16 augustus 200915 jaren comment_1449504 Omdat je volgens mij 2 soorten coordinaten moet hebben voor 1 savepoint
Geplaatst: 17 augustus 200915 jaren comment_1449868 volgens mij kan dat wel, ik had zelf ooit een save icon bij een tnakstation, en als je daar ahd opgeslagen spawnde je daar ook wer terug, ook bij het laden van een savegame, dus ik snap neit waarom dat niet zou kunnen bij area 69 Oh, ik had zelf ook een Save icon neer gezet een het save-menu laten zien, en dan opslaan, maar ik dacht dat ik toen niet op die plek spawnde.. Als 't je wel gelukt is, zal het wel moeten kunnen ja.
Geplaatst: 17 augustus 200915 jaren comment_1449887 Ik heb het gevoel dat jullie off-topic bezig zijn. Ten eerste staat dit onderwerp in het verkeerde sub-forum, daarbij is er een speciaal topic voor dit soort vragen. Namelijk dit topic: >Ik zoek een mod topic< Cya
Geplaatst: 19 augustus 200915 jaren comment_1452193 volgens mij kan dat wel, ik had zelf ooit een save icon bij een tnakstation, en als je daar ahd opgeslagen spawnde je daar ook wer terug, ook bij het laden van een savegame, dus ik snap neit waarom dat niet zou kunnen bij area 69 Oh, ik had zelf ook een Save icon neer gezet een het save-menu laten zien, en dan opslaan, maar ik dacht dat ik toen niet op die plek spawnde.. Als 't je wel gelukt is, zal het wel moeten kunnen ja. je kunt hem zeker weten nadat je hebt opgeslagen hem weer daar laten spawnen, ik weet alleen niet 100% zeker of dat ook zo is als je de game weer opnieuw laadt
Hey
Ik zoek een mod waarbij het mogelijk is om Area 51 ( Restricted Area, No Fly Zone ) te kopen, zodat ik er mijn games kan saven. Bestaat deze mod ? Ik zou het erg leuk vinden als dit zou bestaan.