August 23, 200916 yr Hey, Ik vroeg me af: Heeft iemand een kaart (gezien) van GTA 3 waar alles opstaat?? Dus bijv: Pay n sprays, Safehouses, bomb garage enz... Deze zou ik goed kunnen gebruiken! Thankx, groetjs
October 10, 200916 yr Die krijg je alleen bij de PS2 versie Neehoor, ik heb een PC versie en ik heb hier een mooie kaart van Liberty City liggen.
November 27, 200916 yr Omdat er in GTA III nog geen bedrijven waren die je kon kopen. En op de kaart van GTA III staar zo een beetje alles. Zelfs gebouwen die in de verhaallijn niet voorkomen.
November 27, 200916 yr Omdat er in GTA III nog geen bedrijven waren die je kon kopen. En op de kaart van GTA III staar zo een beetje alles. Zelfs gebouwen die in de verhaallijn niet voorkomen. dat zouden wel gebouwen van missies van de beta versie zijn
November 27, 200916 yr Omdat er in GTA III nog geen bedrijven waren die je kon kopen. En op de kaart van GTA III staar zo een beetje alles. Zelfs gebouwen die in de verhaallijn niet voorkomen. dat zouden wel gebouwen van missies van de beta versie zijn Lijkt me zeer onwaarschijnlijk aangezien Rockstar geen spullen zoals kaarten gaat meeleveren die bij de beta versie horen. Het zijn waarschijnlijk gewoon gebouwen die verwijzen naar iets uit het spel.
December 6, 200916 yr Lijkt me zeer onwaarschijnlijk aangezien Rockstar geen spullen zoals kaarten gaat meeleveren die bij de beta versie horen. Het zijn waarschijnlijk gewoon gebouwen die verwijzen naar iets uit het spel. En die (kaarten die verwijzen naar de gebouwen in het spel) wil ik juist hebben Edit: Misschien heb je hier wat aan >klik<. Edited January 5, 201016 yr by Alexxxxxxxxxx
March 13, 201016 yr Die krijg je alleen bij de PS2 versie Neehoor, ik heb een PC versie en ik heb hier een mooie kaart van Liberty City liggen. Dat zou heel goed kunnen, want er zijn volgens mij 2 verschillende GTA III's uitgekomen. Ze zien er wel hetzelfde uit, maar de hoes is anders. De ene is een oude en de andere een wat nieuwere.
March 29, 201016 yr Die krijg je alleen bij de PS2 versie Neehoor, ik heb een PC versie en ik heb hier een mooie kaart van Liberty City liggen. Dat zou heel goed kunnen, want er zijn volgens mij 2 verschillende GTA III's uitgekomen. Ze zien er wel hetzelfde uit, maar de hoes is anders. De ene is een oude en de andere een wat nieuwere. Je je dat laten zien? Foto's ofz? Gr.Kratof
March 29, 201016 yr GTA III had aparte box art voor Europa en Noord-Amerika (Europese cover, Amerikaanse cover). Er zaten kleine verschillen tussen de handleidingen, maar volgens mij kreeg je de poster/plattegrond in principe bij alle versies. Wellicht is hij bij latere uitgaves weggelaten.
March 30, 201016 yr Is er in gta III trouwens een map waarin je kan kijken welke kant je op moet? Bij gta III kan je alleen de plate grond krijgen. Veder is er geen map in het spel, zo als bij de andere GTA's(de nakomers van de GTA III). Gr. Kratod Edited March 30, 201016 yr by Kratod
Hey,
Ik vroeg me af: Heeft iemand een kaart (gezien) van GTA 3 waar alles opstaat??
Dus bijv: Pay n sprays, Safehouses, bomb garage enz...
Deze zou ik goed kunnen gebruiken!
Thankx,
groetjs