Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren comment_1461054 Hallo, Ik heb GTA IV Besteld en nu is me vraag als ik in een auto ga rijden, kan ik dan ook gewoon met de pijltoetsen besturen? En hoe kan je in een auto stappen? Groetjes
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren comment_1461061 Hallo,Ik heb GTA IV Besteld en nu is me vraag als ik in een auto ga rijden, kan ik dan ook gewoon met de pijltoetsen besturen? En hoe kan je in een auto stappen? Groetjes In de auto stappen is op de F toets drukken. Als je langer op de F toets drukt dan zal niko de motor van de wagen stil leggen als hij uitstapt. En je kan normaal gezien toch je settings aanpassen op je pc, weet niet hoe want het is al lang geleden dat ik het nog gespeeld heb.
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren comment_1461067 Hallo,Ik heb GTA IV Besteld en nu is me vraag als ik in een auto ga rijden, kan ik dan ook gewoon met de pijltoetsen besturen? En hoe kan je in een auto stappen? Groetjes Welkom op GTAForum, Boris! Je kan de besturing veranderen als je dat wilt. Dan moet je tijdens het spelen op ESC drukken, Controls selecteren en dan Costum mapping kiezen. Om in een voertuig te stappen moet je standaard op F drukken. Ook dit kan je natuurlijk veranderen. Ik wens je alvast veel plezier met GTA IV toe!
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren Auteur comment_1461073 Hallo,Ik heb GTA IV Besteld en nu is me vraag als ik in een auto ga rijden, kan ik dan ook gewoon met de pijltoetsen besturen? En hoe kan je in een auto stappen? Groetjes Welkom op GTAForum, Boris! Je kan de besturing veranderen als je dat wilt. Dan moet je tijdens het spelen op ESC drukken, Controls selecteren en dan Costum mapping kiezen. Om in een voertuig te stappen moet je standaard op F drukken. Ook dit kan je natuurlijk veranderen. Ik wens je alvast veel plezier met GTA IV toe! Bedankt voor je vriendelijke reactie Maar als ik dan op ESC druk, zie je dan vanzelf Controls staan? Komt er dan een lijstje te voorschijn? Bedankt.
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren comment_1461075 Bedankt voor je vriendelijke reactie Maar als ik dan op ESC druk, zie je dan vanzelf Controls staan? Komt er dan een lijstje te voorschijn? Bedankt. Ja, er verschijnt een menu. Je hoeft je niet zoveel zorgen te maken, hoor. Als je het spel hebt zal veel vanzelf duidelijk worden.
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren Auteur comment_1461079 Bedankt voor je vriendelijke reactie Maar als ik dan op ESC druk, zie je dan vanzelf Controls staan? Komt er dan een lijstje te voorschijn? Bedankt. Ja, er verschijnt een menu. Je hoeft je niet zoveel zorgen te maken, hoor. Als je het spel hebt zal veel vanzelf duidelijk worden. Oké, hartelijk bedankt. Maar bij GTA IV op de PC heb je dan ook in het spel Carwash en je auto pimpen etc. En als je geen missies hebt gedaan heb je dan alsnog een huis en kan je dan alsnog een dure/mooie huis kopen of moet je net zoals San Andreas missies doen?
Geplaatst: 25 augustus 200915 jaren comment_1461082 dat is allemaal op nl.wikigta.org te vinden. Je hebt de functie voor de carwash, het pimpen niet, je kunt geen huizien kopen. Het systeem is verder hetzelfde gebleven zoals in vorige gta's, missies doen laat je verder brengen in de verhaallijn en unlockt nieuwe gebieden, functies en huizen. Wat wel verschilt ten opzichte van vorige gta's is de mogelijkheid om keuzes te maken in het spel, dit zal dna aangegeven worden op het scherm en dan is de keuze volledig aan jou.
Hallo,
Ik heb GTA IV Besteld en nu is me vraag als ik in een auto ga rijden, kan ik dan ook gewoon met de pijltoetsen besturen?
En hoe kan je in een auto stappen?
Groetjes