Geplaatst: 26 augustus 200915 jaren comment_1462107 hallo allemaal ik als niet modding deskundige krijg het niet voor elkaar om een auto te veranderen , ik heb op de een of andere manier wel een monstertruck in mijn gta IV gekregen maar ik heb meer gedownload en die lukken niet . ik heb de wft wtd files geimporteerd met spark IV en dan opgeslagen maar er komt mooi niets in het spel , wie kan mij uitleggen hoe het nu echt moet ????? Bewerkt: 26 augustus 200915 jaren door itsme23
Geplaatst: 26 augustus 200915 jaren comment_1462142 Probeer het nog eens precies volgens deze tutorial .
Geplaatst: 20 september 200915 jaren comment_1489659 ...ik heb de wft wtd files geimporteerd met spark IV... download sparkIV Dat had hij dus al. itsme23: ik zal het even kort samenvatten. -Open Vehicles.img met SparkIV -Importeer zowel je .wft als .wtd -Klik op 'rebuild' -Klik op 'save' Als je alles in die volgorde doet kan er bijna niets fout gaan. Zorg wel dat je de juiste .wtd en .wft selecteert bij het importeren, en geen backup ofzo.
hallo allemaal
ik als niet modding deskundige krijg het niet voor elkaar om een auto te veranderen ,
ik heb op de een of andere manier wel een monstertruck in mijn gta IV gekregen maar ik heb meer gedownload en die lukken niet .
ik heb de wft wtd files geimporteerd met spark IV en dan opgeslagen maar er komt mooi niets in het spel ,
wie kan mij uitleggen hoe het nu echt moet ?????
Bewerkt: door itsme23